Idealny na poprawę humoru, na deprechę, na doły- fajny klimat, piękna tropikalna sceneria, niezłe zagadki kryminalne, śmieszny główny bohater z rodzaju detektyw ekscentryk i fajne postacie drugoplanowe. Ja dzięki temu serialowi przetrwałam jakoś długą zimę 2013/2013:) Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon.
Ponoć producenci myślą nad jakimś spin offem serialu, celując w któregoś z pobocznych bohaterów - np. Florence.
Ja mam inny pomysł - serial Crime in Paradise, dziejący się w tej samej linii czasowej na Saint Marie, bohaterem będzie prywatny detektyw rozwiązujący lżejsze sprawy - kradzieże, oszustwa, przemyty, na pół...