PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204768}

Święta wojna

5,1 10 169
ocen
5,1 10 1 10169
Święta wojna
powrót do forum serialu Święta wojna

Nie

ocenił(a) serial na 10

uważacie że skoro w TVP nie maja pomysłów jak zatkać dziury antenowe w soboty, to mogliby zacząć powtarzać od pierwszego odcinka i w ten sposób na kilka lat byłby załatwiony problem z ramówką. Można by powtórzyć również starych ''Złotopolskich'' .

luka6782

Nie, na gryzoniu znajdziesz ale z napisami :)

sebastian22221

to słabo szukam z lektorem z Paramount Channel
emisja była 12,05,2018 Godz 23:30

ocenił(a) serial na 10
SebastianNiestudent

Prosze nagrywać odcinki ŚW Które lecą obecnie na TVS żeby wrzucić później ich na youtube, brakujących odcinków

ocenił(a) serial na 10
GTA1

Ni orientujesz się jakie odcinki powtarzają ??, bo w programie TV Silesia jest tylko godzina emisji i nie ma nr odcinka.

ocenił(a) serial na 10
SebastianNiestudent

Wczoraj byl 123 odcinek Marketing bezposredni, dzisiaj bedzie Bercik FM jeszcze 4 odcinki do konca 4 sezonu

ocenił(a) serial na 10
GTA1

To widocznie nie po kolei emitują, bo dzisiaj 13.06.18 o 16;40 był odcinek ,,Czarna rozpacz''.

ocenił(a) serial na 10
SebastianNiestudent

Pewnie ten sezon od poczatku znowu bo wakacje teraz i wszystko powtorki . A nowy sezon pewnie po wakacjach, zeby ktos nagrywal te odcinki i wstawil brakujace na youtube .

GTA1

Na youtube jakiś czas temu pojawiły się brakujące odcinki. Czyli:
95. Czyste plecy
99. Złoty medal
100. Setny weekend
114. Orły przestworzy

Niestety nadal kilku brakuje. M.in.
- Babci Zazuliny
- Wychowawcy młodzieży
- Śląskiej sexpoczty
i jeszcze kilku innych

Najbardziej mnie dziwi czemu nie ma odc "Owce i ryby", przecież został powtórzony już dawno temu a nadal są z nim kłopoty aby go znaleźć...

użytkownik usunięty
tv12345

Bo du/py sie nie chce nikomu ruszyc i nagrac jak kiedys. Ja tego nie zrobie bo mieszkam za granicą i nie mam dostepu do polskiej tv.
A te nowe co sie pojawiły na yt to gosc telefonem nagrywał, zj/ebana jakosc na maksa, nie da sie tego oglądac.

Dokładnie, jakość trochę słaba ale dało się oglądać ;)

Co do "ruszania dupy" to problem jest złożony... TVP nadaje tylko oklepane odcinki a najwięcej ludzi ma dostęp tylko do TVP... ostatnio odcinki pojawiły się w stacji TVS, która nadaje te nienagrane ale z kolei mniej osób nagrywa, bo jest to niszowy kanał... ja też nie mam TVS na telewizorze i np. z dekodera nie nagram.

Ale, ale... nie każdy wie, że kanał TVS jest dostępny za darmo w internecie, w bardzo dobrej jakości na platformie pilot.wp.pl - jeśli ktoś potrafi to może nagrać serial z ekranu monitora - ja nie mam takiej możliwości technicznej (słaby komp).

tv12345

PS. założyłem nowy (mam nadzieję ciekawy) temat:

https://www.filmweb.pl/serial/%C5%9Awi%C4%99ta+wojna-1999-204768/discussion/Najl epsze+dzio%C5%82chy+w+serialu+%3A%29,3037052

Wpisujcie się, aby się rozkręcił ! ;)

użytkownik usunięty
tv12345

Nie widzialem o tym. Mam VPNa wiec sprobuje zassac live stream, moze sie uda skompletowac brakujace odcinki.Dzieki za info.

oglądam sobie 997, patrzę a tu Karlikowa:

https://youtu.be/hZgcDqcge94?t=1395

to chyba jeden z nielicznych jej występów na ekranie, poza "Świętą Wojną"

użytkownik usunięty
tv12345

Perełka! Z tej strony jej nie znałem. Dzieki za wstawienie.

ocenił(a) serial na 9
SebastianNiestudent

Na TVPIS już nic nie ma,TV Propaganda dla PiSiorów

SebastianNiestudent

O tak. TVP, mając do dyspozycji 70 lat polskiej kinematografii, mogłaby emitować co tylko dusza zapragnie. Od Świętej wojny, przez Stawkę większą niż życie, na Reksiu kończąc. A mimo to wolą katować Ranczo do porzygu. Lubię ten serial, ale ileż można? Chętnie zamiast niego obejrzałbym jakiś zapomniany klasyk. Niemniej niekoniecznie byliby to Złotopolscy. Ten serial był tak nudny, że już bardziej ciekawe byłoby założyć grzybiarzom Go Pro i patrzeć jak idą zbierać maślaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones