Już w "Policjantkach..." rzucała się w oczy jego nieporadność "aktorska", mimo, że grał samego siebie. Amator jako głowna postać, no genialne po prostu.
Można obejrzeć dla postaci. Na początku dla postaci Wójta, później proboszcza I jego gospodyni, szefa firmy I jego córka, na końcu Komendanta policji i jego Pracowników i tylko dla Postaci i ich gry można obejrzeć Ten serial. Święty ciekawe połączenie Serialu kryminalnego, komedii, Filmu...
Zwiększyłem ocenę o dwie Gwiazdki powodu dwóch Postaci. 1 postać księdza i gospodyni Za te postacie plus fabułę I po pewnym czasie zyskują Spore wątki i najlepszy wątek Gdy jednak zostaje tej wiosce i Ten wątek dopracowali. 2 biskup ta postać też zyskała Ciekawe wątki i dodatkowo Tym serialu...