PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 337
ocen
7,6 10 1 4337
Świry
powrót do forum serialu Świry

Średnia 8,1?

ocenił(a) serial na 2

serial ogląda się tak jakby scenariusz pisał 15 latek. Inteligencja głównych bohaterów jest na poziomie głupiego i głupszego. nie wiem jak można oglądać tak słaby serial, co gorsza się nim zachwycać.

ocenił(a) serial na 10
STRFTone

o gustach się nie dyskutuje :)

ocenił(a) serial na 2
komornikzmc

ale tu nie chodzi bynajmniej o gusta. mozliwosc podzielenia sie swoja opinia jest chyba glownym zadaniem tego portalu

STRFTone

to dobry średniak który potrafi rozbawić , a fabuła może nie jest powalająca ale to jest na mój gust komediowy serial z akcentem kryminalnym więc wielkich rzeczy nie powinieneś wymagać

ocenił(a) serial na 1
artbakx

komediowy z akcentem kryminalnym to jest Monk, czyli jednak można wymagać ;) a tutaj ani powodów do śmiechu, ani przyzwoitych zagadek. tylko idioci, którzy dają się robić w konia jeszcze większemu idiocie

Magrat

jestem po 5 serii i jest najlepsza ze wszyskich dotychczasowych. A Monk do mnie nieprzemawia... Koleś co ma tyle fobii że niepowinien wychodzić z domu rzowiązuje sprawy kryminalne...

ocenił(a) serial na 9
Magrat

A największym idiotą jesteś ty, że to oglądasz. Bo mniemam, że oglądasz skoro się wypowiadasz.

ocenił(a) serial na 8
MoRRs_Z_LaSu

A mnie się podoba, bo może zagadki nie są, jak już wyżej wspomniano, powalające, ale dwójka głównych bohaterów nadrabia te braki z nawiązką.

ocenił(a) serial na 2
MoRRs_Z_LaSu

nie skończyłem nawet połowy pierwszego sezonu bo krew mnie zalewała jak widziałem tych dwóch głównych indolentów w akcji i inne postacie, których role były odgrywane na poziomie statystów z W11.

najlepiej to WRACAJ DO LASU!

ocenił(a) serial na 8
STRFTone

Panowie, spokojnie. Po prostu serial prezentuje dość specyficzny humor i można go lubić albo nie. Mnie akurat on się podoba, ale to nie znaczy że wszystkim musi. Proste? Swoją drogą nie wiem, gdzie ty widzisz "idiotyzm" głównych bohaterów, to po prostu jest komedia, ok, może miejscami przesadzona, ale na pewno przewyższająca subtelnością wiele amerykańskich, do głębi bzdurnych i śmiesznych na siłę filmów czy seriali.

STRFTone

Nawet te inne role są lepiej odgrywane niz w czolowych polskich filmach. Nie podoba Ci sie - ok, ale nie hejtuj i nie obrazaj innych uzytkownikow. Dziwne ze hejtujesz Psycha i mowisz ze to przez bohaterow, porownujesz ich do glupiego i glupszego, a family guy oceniasz na 9 :)

ocenił(a) serial na 2
karollo_92

co w tym dziwnego, że oceniam wysoko FG? to serial nie dla każdego, inteligentny, specyficzny humor. ma coś trochę z Pythonów. trzeba mieć rozeznanie w filmach, kulturze, muzyce by zrozumieć większość żartów.


Psych jest naiwny niczym "Scooby Doo Where Are You? zamiast wydawać tyle szmalu, dawać gażę aktorom powinni zatrudnić rysowników i zrobić serial animowany. młodsi widzowi mieliby do czego jeść kolację.

ocenił(a) serial na 6
STRFTone

może powinni dać tę gażę Tobie, przecież jesteś taki kreatywny że napewno wymyśliłbyś lepszy serial komediowy. A może chcesz serial animowany bo skończyły się Twoje ulubione kreskówki w telewizji ?

STRFTone

http://www.joemonster.org/filmy/20589/Family_Guy_Peter_oglada_Road_House ok, sr - to jest mega inteligentny humor.

Może nie rozumiesz tych żartów, bo sie opierają często o filmy? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STRFTone

Wygrałeś hejterze.

To chciales uslyszec? Nie hejtuj jak nie rozumiesz, pozdro&poćwicz, szczególnie riposty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STRFTone

Krejzol opór - jesteś fajny !!!!!!!!!!!!11111oneonejedenjedenjeden

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STRFTone

STRFTone: "mozliwosc podzielenia sie swoja opinia jest chyba glownym zadaniem tego portalu"

:(

ocenił(a) serial na 2
karollo_92

owszem, załóż sobie temat i dziel się swoja opinią.

tak w ogóle to skąd ten cytat? sam siebie cytujesz?

STRFTone

Twój post, 3ci od góry :))

Kończe tą żenade, bb

ocenił(a) serial na 10
STRFTone

Tak czytam sobie, i skojarzyło mi się pewno powiedzenie: "co wolno wojewodzie(...)". Widzę, że tu można wypowiadać swoje zdanie tylko niektórym, bo inaczej to można się spotkać z atakiem pewnego uzytkownika ( nie napisze kogo, tylko zaznaczę, że założyciela tematu :D ).

Temat dotyczy średniej. Jak dla mnie to serial w pełni na nią zasłużył. Podobają mi się kreacje głównych charakterów. Są komiczne, ale konsekwentne :) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
Ellcik

Osobiście Psych to jeden z moich ulubionych seriali, właśnie za to że nie jest tak do końca na poważnie. Serial jest bardzo lekki i jego urok polega właśnie na tym. Większość żartów w serialu polega chyba na rozumieniu tego z czego te żarty są. Ja rozumiem większość więc mnie to śmieszy ktoś kto ich nie rozumie dla niego ten serial jest nudny...nic dodać nic ująć

ocenił(a) serial na 9
sisi_17

Mamy co najmniej kilkadziesiąt seriali kryminalnych niektóre po ponad sto odcinków jak tu można być oryginalnym? Jeśli poszukujesz kolejnego Mentalisty to się zawiedziesz.. Ten serial robi sobie kpiny z ww i wielu innych filmów i robi to genialnie. Ja osobiście UWIELBIAM ten rodzaj humoru i głównych bohaterów. Słowa uznania dla scenarzystów za niesamowite pomysły.

ocenił(a) serial na 6
STRFTone

Tak, bardzo inteligentny humor kolego ;). Bardzo zabawny jest zwłaszcza ten odcinek jak Dorosły facet katuje małą dziewczynkę.;) Ten serial jest chyba zabawny dla psychopatów.

ocenił(a) serial na 9
STRFTone

Jak ktoś jest sztywniakiem to mu się "psych" nie będzie podobał.

ocenił(a) serial na 8
MoRRs_Z_LaSu

Popieram :)

ocenił(a) serial na 10
Davis42

Serial wypas czekam od dluzszego czasu z niecierpliwoscia na kolejny sezon :) Swietny humor dobrze dobrani aktorzy Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones