PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139546}

Żądza krwi

Wire in the Blood
8,3 1 922
oceny
8,3 10 1 1922
Żądza krwi
powrót do forum serialu Żądza krwi

5 seria w TVP1 28.01.2011

ocenił(a) serial na 10

Witajcie :) dla wszystkich fanów serialu dobra informacja - 28 stycznia 2011 r. (noc z piątku na sobotę) o godzinie 00.15 TVP1 wyemituje 1 odcinek z 5 serii Wire in the blood.

Pozdro dla wszystkich :)

ocenił(a) serial na 9
prisa_2

nareszcie...
pzdr

noisee

I znowu czekać całą noc...:/ i pewnie w połowie przestaną...

ocenił(a) serial na 8
Verona1631

a może ktoś wie, czy jest inny sposób, by dotrzeć do wersji telewizyjnej niż tylko przez nastawianie budzika na północ?
jest gdzieś jakieś miejsce w necie, gdzie można to obejrzeć?

ocenił(a) serial na 7
teresita

Właśnie, straszny sadyzm z tą porą, wczoraj oglądałam i na jakieś pół h przed końcem, zasnęłam :/

erzulie

Hello,

Serial jest b. dobry. Porafaktycznie jest koszmarna. Jeśli lubisz ten film to polecam torrenta. Niestety nie ma innej możliwości.

ocenił(a) serial na 9
mixmax

Tak ogladanie seriali w polskich tv to zajecie chyba tylko dla bezrobotnych. Pozostaje tylko sieć.

ocenił(a) serial na 9
prisa_2

Narzekacie na późną porę emisji serialu. Teraz jest rok 2019 i w klero-katolickiej Polsce nie ma żadnych szans, żeby telewizja publiczna TVP wyemitowała taki serial, nawet późną nocą. Chętnie bym wstał nawet o 2:00 w nocy by obejrzeć.

ocenił(a) serial na 10
dingo21_filmaniak

digo21_filmaniak - 8 lat temu wstawałam - teraz raczej bym nie była taka szalona:)
Wire in the blood mam nagrane 75% odcinków na VHS i do chwili obecnej mam Video :) jak mam czas i ochotę to sobie oglądam, bo pomimo sporej ilości czasu jaka upłynęła to uważam, że serial był znakomity :)

ocenił(a) serial na 9
prisa_2

Zazdroszczę. Nie mogłabyś zdigitalizować i udostępnić w necie?

ocenił(a) serial na 10
dingo21_filmaniak

Jako wykwalifikowany filmowiec mi co najmniej nie wypada :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones