PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139546}

Żądza krwi

Wire in the Blood
8,3 1 921
ocen
8,3 10 1 1921
Żądza krwi
powrót do forum serialu Żądza krwi

Serial ogólnie

ocenił(a) serial na 9

Właśnie czegoś takiego człowiek powinien oczekiwać - jest klimat i brak cenzury , który miażdży. Jest psycholog dziwak , którego szczerze uwielbiałem i który pozostawia lukę w mojej głowie po ostatnim odcinku sezonu. Co do głównej roli perfekcja zarówno bohater i gra aktorska. Zachwytów w sumie mogłoby nie być końca a jeszcze ważną kwestią jest to , że nasz psycholog nierzadko nie zgadza się z policją i stawia swoje tezy. Serial zaskakuje ścieżką prowadzenia i scenariuszem. Kończąc ostatni odcinek szóstego sezonu i szperając za następnym natknąłem się na informację , że właśnie "6" była ostatnia - a wtedy lekki smutek ,,o nie, czemu ;<" . Niemniej jest to ogromny plus gdy coś co oglądamy pozostawia niedosyt i chęć oglądania dalej (mimo iż kontynuacji już nie ma) a nie poczucie znudzenia. POLECAM!

LisandroG

Widzę ze ocena z niedawna. Próbuję od jakiegoś czasu znaleźć ten serial i nigdzie go nie ma. Mogę wiedzieć gdzie go znaleźć?

ocenił(a) serial na 9
MariaJ

Ogólnie rzecz biorąc również nie mogłem znaleźć tego serialu. Koniec końców pobierałem wszystkie sezony z pewnej strony. (thepiratebay - sa tego różne odmiany. Pobieramy stąd torrenty za pomocą programu utorrent). Nie jest to sposób czysty jednakże nie znalazłem innego sposobu. Ponadto napisy były pobierane do filmu.

LisandroG

Kurcze, szukalam tam ale nie udawało się. Będę dalej próbować!

ocenił(a) serial na 9
MariaJ

https://www1.thepiratebay3.to/s/?q=wire+in+the+blood

LisandroG

Dziękuję!!! I tez za skierowanie mnie na lepszą wersję tego serwisu <3

MariaJ

też długo szukałam, udało mi się znaleźć na tronie freedisc. wyszukiwałam tam po angielskiej nazwie. Nie wiem czy wszystkie sezony są dostępne, ale część już obejrzałam i działa.

ocenił(a) serial na 9
LisandroG

Czy można znaleźć gdzieś z polskim lektorem? Wiem, że naście lat temu TVP2 emitowała po 23:00. W dzisiejszych czasach już tego nigdy pewnie nie wyemituje telewizja, bo zbyt brutalne i jeszcze ktoś mógłby się skrzywić i zostać psychopatycznym mordercą.

ocenił(a) serial na 9
dingo21_filmaniak

Nigdzie nie idzie znaleźć lektora. Z napisami był ogromny problem już. Nauczyłem się oglądać z napisami dla większych doznań aktorskich od bohaterów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones