PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 469
ocen
7,9 10 1 17469
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

5 SEZON

ocenił(a) serial na 10

Widzę, że raczej nie wieje entuzjazmem po obejrzeniu 5 sezonu. Czyżby było aż tak kiepsko?

ocenił(a) serial na 10
Patricia154

odcinki są mega w porównaniu do poprzedniego sezonu, ale mnie najbardziej wkurzają te ciągłe przerwy w emisji..no ile można;/

użytkownik usunięty
Patricia154

najlepsze jest to ze myslalem ze bedzie gdzies mozna znalezc 5ty sezon gdyz interesuje sie nim od niedawna. a tu sie okazuje ze nawet w usa nie zostaly jeszcze wyemitowane wszystkie odcinki tegoz sezonu. hehehe

ocenił(a) serial na 10

Sezon piąty z napisami jest

użytkownik usunięty
Patricia154

a ogladalas juz caly? czy chodzi ci o dotychczasowe odcinki z napisami???

użytkownik usunięty
Patricia154

dobra. znalazlem cos na homikooj

ocenił(a) serial na 10

Próbowałam załączyć link na homikooj, ale cały czas pojawiała się info o niezgodności z regulaminem:)

użytkownik usunięty
Patricia154

ale ze mnie nieudacznik. przeciez to oczywiste ze musialobyc cos na chomikooj. i rzeczywiscie jest. poprostu o najbardziej oczywistej rzeczy pomyslalem na koncu. hahaha

No raczej więcej niż 12 odcinków na razie nie znajdziecie ;)

Patricia154

Kiepsko nie jest, a wręcz przeciwnie :) Miarą kiepskiego myślę, że można na pewno określić pierwszą połowę czwartego sezonu. Na pewno w tych "lepszych sezonach" trafiają się też słabe odcinki (takie przedłużacze - ale to popularne zjawisko w większości seriali), jednak moim zdaniem można resztę sezonów uznać całościowo za dobre. A piąty mam nadzieję, że będzie lepszy z każdym odcinkiem. I że pociągną go teraz do końca bez znacznych przerw, chociaż coś się zapowiada, że w marcu jedna będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones