SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Żona idealna

The Good Wife
2009 - 2016
43 min.
7,9 17 199
ocen
7,9 10 1 17199
12 048
chce zobaczyć
Gdy liczne zdrady oraz korupcja prokuratora stanowego wychodzą na jaw, jego żona, by utrzymać rodzinę, musi po latach wrócić do zawodu prawnika. Więcej Mniej
Żona idealna zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 15 innych nagród i 122 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Po kompromitacji przez publiczny seks i korupcję swojego męża polityka, który trafia do więzienia, Alicia Florrick (Julianna Margulies) musi utrzymać rodzinę. Dzięki przyjacielowi powraca po 13 latach do zawodu prawnika i zaczyna pracować w prawniczej firmie w Chicago.

studio
CBS Productions / CBS Television Studios / King Size Productions / Więcej...
tytuł oryg.
The Good Wife
inne tytuły
The Good Wife Wielka Brytania
The Good Wife Kanada
The Good Wife Holandia
The Good Wife Australia
Więcej...
Elisabeth Shue odrzuciła rolę Alicii Florrick, ponieważ chciała spędzić więcej czasu z rodziną.
Serial kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Ilość słów użytych w nazwie odcinka odpowiada numerowi sezonu. W pierwszym sezonie wszystkie nazwy odcinków są zawarte w jednym słowie, w drugim w dwóch, a w trzecim w trzech.
Pilot serialu wprowadza nas w świat Alicii Florick (Julianna Margulies) – zdradzonej żony, której mąż z dnia na dzień ląduje w więzieniu, a ona zostaje sama z dwojgiem dzieci i bez pracy. Will Gardner (Josh Charles), szef kancelarii prawniczej, wyciąga pomocną dłoń do starej przyjaciółki ze studiów. Ta udowadnia, że ponad 10 lat spędzonych na... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych