serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Żona idealna

The Good Wife
2009 - 2016
43m
7,9 17 462
oceny
7,9 10 1 17462
Gdy liczne zdrady oraz korupcja prokuratora stanowego wychodzą na jaw, jego żona, by utrzymać rodzinę, musi po latach wrócić do zawodu prawnika. więcej mniej
Żona idealna zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 15 innych nagród oraz 122 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Po kompromitacji przez publiczny seks i korupcję swojego męża polityka, który trafia do więzienia, Alicia Florrick (Julianna Margulies) musi utrzymać rodzinę. Dzięki przyjacielowi powraca po 13 latach do zawodu prawnika i zaczyna pracować w prawniczej firmie w Chicago.

studio
CBS Productions / CBS Television Studios / King Size Productions / więcej
tytuł oryg.
The Good Wife
inne tytuły
The Good Wife Wielka Brytania
The Good Wife Kanada
The Good Wife Holandia
The Good Wife Australia
więcej
Elisabeth Shue odrzuciła rolę Alicii Florrick, ponieważ chciała spędzić więcej czasu z rodziną.
Serial kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Ilość słów użytych w nazwie odcinka odpowiada numerowi sezonu. W pierwszym sezonie wszystkie nazwy odcinków są zawarte w jednym słowie, w drugim w dwóch, a w trzecim w trzech.
Pilot serialu wprowadza nas w świat Alicii Florick (Julianna Margulies) – zdradzonej żony, której mąż z dnia na dzień ląduje w więzieniu, a ona zostaje sama z dwojgiem dzieci i bez pracy. Will Gardner (Josh Charles), szef kancelarii prawniczej, wyciąga pomocną dłoń do starej przyjaciółki ze studiów. Ta udowadnia, że ponad 10 lat spędzonych na... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy zauważyliście że Alicia ciągle pije wino? Za każdym razem, gdy jest w domu, w sumie przy każdej możliwej sytuacji w łapie ma kieliszek.

Nigdzie nie mogę znaleźć tego serialu. Na HBO obejrzałam kontynuację w postaci serialu "Sprawa idealna" (do pewnego momentu bardzo dobry, świetny), natomiast tego serialu nie mogę znaleźć w serwisie HBO. Gdzie szukać????

7 sezon? Rewelacja

ocenił(a) serial na 9

Jestem mało wymagający jeśli chodzi o seriale. Do szczęścia wystarczą mi dobra sensowna fabuła, dużo twistów i fajnie nakreśleni bohaterowie. Uważam że Żona Idealna to serial który daje to wszystko od 7 sezonów. Szkoda że serial nie został w Polsce pokazany szerszemu gronu (Umówmy się Universal Channel to nisza). Od 5...

więcej

oglądając ten serial, ciągle mam ochotę na wino

Carrie Preston

ocenił(a) serial na 8

Jest świetna w roli Elsbeth Tascioni...Moim zdaniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones