PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 498
ocen
7,9 10 1 17498
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Będą kolejne?
Bardzo proszę mnie oświecić. Z góry dziekuję:)

dzebedisa

Niestety tego nie wiem, ale mam nadzieję że tak bo dziś obejrzałm odc 20 drugiej serii i uważam go za najlepszy i mam nadzieje że tak bedzie dalej. The Good Wife to jeden z najlepszych seriali jakie ogladałam i nie przeżyje jeśli nie nakręcą 3go sezonu.

ocenił(a) serial na 10
shauni_4

mnie drugi sezon tak wciągnał, że również będę bardzo ubolewać jeśli zakonczą jego emisję. patrzyłam na stronie gdzie dają newsy o wynikach oglądalności seriali i wydaje mi się, że ma niezłą, więc jestem optymistką:)

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

serial jest znakomity, oczekuję na każdy odcinek z niecierpliwościa :D naprawdę, jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, serial jaki kiedykolwiek oglądałam :)

ocenił(a) serial na 10
morphine_

szkoda, ze nie uważają tak dobrzy ludzie, ktorzy tłumacza seriale:( także ja czekam z niecierpliwoscią, czy komuś bedzie sie chciało przetłumaczyc:(

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

Przecież serial jest tłumaczony. Fakt, że z pewnym opóźnieniem, ale tłumacze mają swoje życie, pracują, uczą się itd. A poza tym, można samemu przetłumaczyć, albo oglądać w oryginale.

ocenił(a) serial na 10
Aleksiss

ja raczej wolę poczekać na napisy, bo mimo, że mój angielski ma się dobrze, to w TGW jest dużo słownictwa, które przekracza mój zakres wiedzy.

nawet nie straszcie, że możliwe jest anulowanie serialu. wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu zanim ogłoszą nowy sezon. achhh, ciekawa jestem co wymyślili scenarzyści na finał. tak wgl to wyszedł już odcinek 20?

SPOILER ALERT


Myślicie, że Alicia dowie się o romansie Peter'a z Kalindą?
Ale by było. :O

ocenił(a) serial na 10
morphine_

Odcinek 20 we wtorek wyemitowano w USA, w środę był dostępny w necie. Widziałam. I to był najlepszy odcinek z wyemitowanych do tej pory (a mówię tak po każdym odcinku, więc...). Nie będę spojlerować, ale warto czekać ;) Zwłaszcza dla ostatniej sceny... Dobra, nic nie mówię, ale mam nadzieję, że to cię zaciekawiło.
Też nie znam specjalistycznego słownictwa, ale to używane w TGW nie jest takie trudne. Ja po obejrzeniu 1 i części 2 z polskimi napisami, mogłam bez problemu oglądać dalej z napisami oryginalnymi.

ocenił(a) serial na 10
Aleksiss

nie zrozumialas mnie. nie chodziło mi o to, że serial nie jest tłumaczony, tylko o to że nie jest ulubionym serialem osób, które przekładaja na nasze. sadzę tak, gdyż jest wiele seriali, których tłumaczenie jest dostępne już nastepnego dnia, mimo że "tłumacze mają swoje życie, pracują, uczą się itd."
I zeby bylo jasne, nie mam im tego za zle - napisałam "dobrzy ludzie" i tak tez uwazam, i jestem im b. wdzieczna:)
To takie moje spostrzezenie...

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

Wstałam i na hataku przeczytałam, że Alan Cumming (Eli Gold <3) podpisał kontrakt na kolejne trzy lata i ma się znaleźć w głównej obsadzie. Z czego niezmiernie się cieszę, bo go uwielbiam. Ale to także znaczy, że nowy/(e) sezon(y) jest bliżej niż dalej :)

ocenił(a) serial na 10
Aleksiss

super:)

Aleksiss

Eli Gold- super barwna postać :)

ocenił(a) serial na 7
boogie_woogie

Ja tam najbardziej lubię Kalindę. Intrygująca babeczka. Nie mogę się doczekać 21 odcinka:)

ocenił(a) serial na 8
paquito89

Witam! Jak to 21 odcinka? A to nie był już koniec 2 serii?

ocenił(a) serial na 7
madziakvip

http://www.youtube.com/watch?v=wLXu5T0dvj4

No chyba, że nad promo podpis jest zły, ale w samym promo jest napisane : final 3 episodes. Poza tym gdzieś czytałam, że 3 maja ma być kolejny odcinek. Oczywiście nie gwarantuję;)

ocenił(a) serial na 10
paquito89

Jeszcze trzy odcinki zostały. 3 maja najbliższy. Nie wybaczyłabym twórcom, gdyby 20 odcinek był ostatnim odcinkiem 2 sezonu :D

paquito89

Super :) nareszcie Alicia się wkurzy ;) nie mogę się doczekać!!!

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

Wczorajszy odcinek miał współczynnik 2.4 przy 12.26 mln widzów. Wybaczcie, ale z takim wynikiem po prostu nie ma szans na brak kontynuacji.
A poza tym - odcinek świetny!

ocenił(a) serial na 7
Aleksiss

Ha! Zgadzam się. Nie mogę się doczekać konfrontacji z Kalindą (chociaż żal mi jej bo wiem, że ceni sobie przyjaźń z Alicią). Alicia pokazała jak silna być potrafi i wreszcie wzięła sprawy w swoje ręce.

ocenił(a) serial na 10
paquito89

Zgadza się.

Myślę, że w finałowym odcinku odejdzie z Lockhart/Gardner. Nie docieniają jej tam. Już wcześniej to dostrzegła, ale dopiero teraz zacznie działać.

ocenił(a) serial na 7
chatiflatt

Tylko dochodzi jeszcze kwestia Will'a. Jakby nie było wydaje mi się, że nadal jej na nim zależy. Sądzisz, że byłaby w stanie go "zostawić"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones