PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 482
oceny
7,9 10 1 17482
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Mamy już 10 odcinek sezonu 5 i gdzie się podziewa Kalinda?!!! Dopiero w ostatnim odcinku
chwilę się pokazała/ Denerwujące jest pokazywanie przez 10 odcinków sporów w sferze
biznesowej Alicja-Will i niczego więcej!!!

kam_84

Podobno nakręcili wątek nowego romansu Kalindy, ale w końcu wykasowano go z początkowych odcinków. A teraz zaczynają wątek fascynacji nowym prawnikiem. Ten "prostak" nie pasuje do Kalindy. Powinni wrócić do wątku Kalinda+Cary.

ocenił(a) serial na 10
kam_84

zgadzam się ze wszystkim, prostak jak najbardziej nie jest jej wart..

kam_84

jakoś tej fascynacji nie zauważyłem

ocenił(a) serial na 3
kam_84

To nie będzie fascynacja, przynajmniej mam nadzieję XD Jak mówisz, mają się teraz zająć właśnie relacją Kalindy z nim i jeszcze tą nową policjantką [to ma być pewnego rodzaj rekompensata za wątek z Holly, który został wycięty]. Co do Carego&Kalindy zgadzam się totalnie, wg mnie na pewno do tego wrócą, bo zawsze wracają : ) Oby teraz tylko wszystko nie odbywało się off-screen. I niech wreszcie zrobią to dobrze, bo ja mam wrażenie, że po wątku z Nickiem twórcy za bardzo zaczęli peniać, jeśli chodzi o postać Kalindy i zamiast ryzykować, odgrzewają kotlety : P A nie oszukujmy się - z taką postacią trzeba ryzykować. Nie da się inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones