PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 469
ocen
7,9 10 1 17469
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Po totalnej klapie w komedii dostał szansę występowania w stałej obsadzie The Good Wife. Co myślicie o tej postaci.

ocenił(a) serial na 10
rafiq11

Lubię jego postać, ale nie podoba mi się umieszczenie go w roli partnera tytularnego w firmie Lockhart/Canning jest przesadą.

Sądzę, że śmierć Willa zbliży Diane i Alicię. Być może połączą firmy.

chatiflatt

zgin
przepadnij
silo nieczysta
cos ty zrobil/a ?!?!?

ocenił(a) serial na 10
chatiflatt

smierc willa
SPOILER???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
chatiflatt

bez komentarza.

ocenił(a) serial na 9
chatiflatt

akurat tytuł tego wątku nie odnosi się do żadnych konkretnych odcinków, więc nie wiadomo co jest w wątku. I uprzedzenie o spoilerze byłoby bardzo na miejscu...

NokiaFi

Akurat w tym przypadku spoiler jest wskazany :P

rafiq11

Był fajny jako nowa postać. Ale 2 odcinki z nim były dla mnie wystarczające. Więcej nie chcę.
Z tego co czytałam miał on się pojawić w 4 odcinkach bieżącego sezonu. Skąd ta informacja, że dołączył do stałej obsady?

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

W na końcu seak peeka jest scena, jak Kalinda rzuca kubkiem w Luisa, bo on powiedział do niej "Teraz ja jestem tu nowym Willem, przyzwyczaj się". Dzieje się to w biurze L/G.

chatiflatt

Chyba nie kubkiem tylko piłką baseballa? Nie zmienia to faktu, że nie oznacza to jego stałej roli.

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

Być może piłką. Oglądałem rano.

tyrankafw

Były takie plotki, że jest duże prawdopodobieństwo zatrudnienia go w tym seriali, jeżeli jego komedia się nie utrzyma.

rafiq11

Tak, ale na stałe?

tyrankafw

Być może, ale nie na 100%.

ocenił(a) serial na 9
rafiq11

On jest fajny jako dodatek i to od czasu do czasu, ale na stałe będzie męczący :(

basiek_10

Też tak uważam. Ale myślę, że poza tymi 4 odcinkami o których gdzieś czytałam, nie będzie go dużo.

basiek_10

Nie lubię jego postaci. Jak już mają dodać kogoś na stałe to proponuje Elsbeth Tascioni

ocenił(a) serial na 9
Zuza_20

Elsbeth też jest "najsmaczniejsza" jako dodatek :)
Wychodzi na to, że Will jest niezastąpiony. Ciekawe jak dalej poprowadzą ten serial?

Zuza_20

Mam tak samo. Jego postać niesamowicie mnie irytowała. Był dobry w kilku odcinkach, ale w stałej obsadzie będzie nie do zniesienia. O wiele bardziej wolałabym Elsbeth- zakręcona adwokatka wniosłaby trochę radości do serialu po odejściu Willa.

tequila_s

Oj tak, jakaś radość w tym 5 sezonie by się przydała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones