PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 469
ocen
7,9 10 1 17469
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Nancy Closier i gosc grany przez Michale J Foxa.
Grrrrr.

ocenił(a) serial na 9

Dlaczego? W tym serialu jest mnóstwo indywidualności i te dwie postaci są też świetne. Mnie irytuje postać Wendy Scott-Carr, taka za przeproszeniem, pinda. Te jej gadki o fontannie, do tego irytujący ton, jakby mówiła do trzylatków.
Uwielbiam Elsbeth Tascioni, Eli Golda, Davida Lee i mogłabym tak wymieniać i wymieniać ;)
Świetny serial. Obecnie czekając na dalsze nowe odcinki oglądam od poczatku i jest jeszcze lepszy niż za pierwszym razem ;)

użytkownik usunięty
basiek_10

OK foxa moge odsunac ze wzgledu na jego chorobe. Zreszta w zyciu prywatnym takze cierpi podobno na zespol parkinsona. Ale ta &*^*&^ closier. SLodka idiotka. WIecznie niewinna i zaklopotana. Grrrr.O i jeszcze maz Calindy. Zaczalem 4ty sezon i sie pojawil. Nudzi mnie jego watek.

Nancy jest właśnie świetna! Dokładnie o to w tej postaci chodzi. Ma być irytującą słodką idiotką i taka właśnie jest. Oczywiście żeby nie było, wielokrotnie zasugerowano, że robi to ona z premedytacją i perfidnie wykorzystuje swoje 'blond-przymioty'. Brawo!

Wendy Scott-Car natomiast jest dla mnie rzeczywiście masakryczna. Nie znoszę też, jak Eli ciągle wymienia to nazwisko - nie mogliby tego jakoś skrócić :P

Wendy Scott-Car też byłą dla mnie męczącą postacią. Na pewno też mąż Kalindy, który pojawił się w 4 sezonie. A jeśli chodzi o wcześniejsze sezony, to jeszcze był w kancelarii Willa taki czarnoskóry prawnik, który też mnie irytował, ale może dlatego, że nie przepadam za aktorem, który go grał. Nancy była fajna tylko w pierwszym jej odcinku, jako ciekawy typ nowej postaci. Ale jak dla mnie mogli już do niej później nie wracać.

Jeśli nie lubisz postaci granej przez Michale J Foxa to muszę Cię zasmucić, ale będzie go chyba dużo pod koniec 5 sezonu. Mi osobiście nie przeszkadza, ale też nie jestem jego wielką fanką.

Tak czy siak uważam, że irytujące postacie są nieliczne ;)

ocenił(a) serial na 9
tyrankafw

O właśnie! Mąż Kalindy jest okropny, taki na siłę. Właśnie to teraz oglądam. Nawiasem mówiąc, aktor wygląda jak młodszy brat Tuska :D

Przy drugim oglądaniu bardzo zyskał Peter. Za pierwszym razem to Will cieszył moje oko widza a teraz dostrzegam dużo "smaczków" w Peterze.
I w ogóle tak jakoś fajniej ogląda się 2x, mimo że za pierwszym byłam juz w tym serialu zakochana :)

ocenił(a) serial na 9
tyrankafw

Ten czarnoskóry prawnik to Julius Cane? Jakoś tak zniknął nagle pod koniec 3 sezonu... Nie wiem, czy to pamięć mnie zawodzi, czy już go potem nie było, zniknął po angielsku?

basiek_10

Chodziło mi o tego:
http://1.fwcdn.pl/ph/12/62/501262/249946.1.jpg
A jeśli chodzi o Juliusa Cane'a to szczerze mówiąc zupełnie nie pamiętam jak zakończył się jego wątek. Może zniknął jak Ben Rappaport (Carey Zepps).

ocenił(a) serial na 9
tyrankafw

Aaaa, to chyba Bond, czy jakoś tak. Masz rację, był strasznie irytujący.
Julius Cane po prostu zniknął, rozpłynął się :) Oglądam drugi raz i miałam oko na tę postać.
Z irytujących postaci to wymienie jeszcze Owena, brata Alicii. Jak on mnie w*(^^$$#. A juz te jego rady są tak żałosne...

basiek_10

Owen był dla mnie OK w kilku początkowych odcinkach. W 4 sezonie miał kilka dobrych momentów. Aczkolwiek widać, że nie rozwinęli jego postaci w ciekawy sposób. Ostatnio jak się pojawia to nie dowiadujemy się o nim niczego nowego. Sceny z nim też nie są już takie śmieszne. Jego jedynym zadaniem stało się wpajanie Alicji Willa, co po prostu jest już nudne i naciągane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones