PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 498
ocen
7,9 10 1 17498
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Odc. 20 - napisy

ocenił(a) serial na 10

Kiedy pojawią się napisy do 20. odcinka?

chatiflatt

ja też czekam i sprawdzam codziennie :(

jamb85

zazwyczaj były po tygodniu, ale tym razem chyba trzeba dłużej poczekać...
niecierpliwię się tym bardziej, bo wszyscy piszą że odcinek jest świetny :)

ocenił(a) serial na 10
chatiflatt

zrobiłam napisy do odcinka 2x20. pasują do wersji: The.Good.Wife.S02E20.HDTV.XviD-LOL.avi
link: http://www.dieta5posilkow.npx.pl/news.php - znajduje się w górnej części strony. (mała reklama:)

Pliki są w formacie ssa i txt. Jeśli coś nie działa to proszę pisać.

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

zaraz pod banerem Dieta 5 posiłków

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

a odcinek mozna ściągnąc z: http://www.filesonic.com/file/607918341/The.Good.Wife.S02E20.HDTV.XviD-LOL.avi

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

oczywiście nie uniknęłam błędów w tłumaczeniu i za nie przepraszam:)

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

Dzięki za napisy :) odcinek rzeczywiście świetny a kolejny zapowiada się jeszcze lepiej.

ocenił(a) serial na 10
rosselia

zgadzam sie:)

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

czy czyta te topiki ktos, kto zna angielski? bo bardzo mnie nurtuje co znaczy to zdanie:

Peter's indiscretions are out front because you won't speak.

słowa sobie przetłumaczyłam, ale sensu w tym nie widzę:(

ocenił(a) serial na 9
dzebedisa

Ja bym to przetłumaczyła w stylu: "Wpadki Petera są na wierzchu, bo ty się nie wypowiadasz"

ocenił(a) serial na 10
Aga_darkside

no właśnie, rozum:) taki sens mi własnie podpowiadał, ale jakos nie wychodziło mi to z tych słow. kazdy jezyk to trudny jezyk;)

a wogole to zdziwiłam sie bo moje tłumaczenie, własnie z powyzszym babolem (ja wstukałam, ze jego wpadek nie widac:P) jest już na iitv. nie to, że mnie oburza wykorzystanie mojej 10godzinnej pracy (sic!), ale jestem zaskoczona, myslałam, ze napisy pochodza od jakis zrzeszonych grup tłumaczy.
ehh szkoda, że sie pod tymi napisami nie podpisałam, mogłam sie zareklamowac;)

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

to sa chamy!
jakis gosciu podpisał sie, ze on zrobił poprawki pod moimi napisami!! a ja widzę nadal mnóstwo moich błędów włącznie z tym babolem omiawianym wyzej!! normalnie czegos tu nie rozumiem:((

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

kurcze, to ja sie nie podpisałam, bo udoskonalenie zajełoby mi kolejne godziny, a ten dupek nawet nie poprawił literówek!

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

nie poprawki tylko tłumaczenie. ale jestem zła...

dzebedisa

hej, nie przejmuj się tak bardzo, :) tacy są już niektórzy ludzie...
tak czy siak, bardzo doceniam, ja i zapewne wszyscy którzy są fanami Good Wife Twoją pracę:)

PS. choć tym razem już nie wytrzymałam i obejrzałam z angielskimi napisami, połowy nie rozumiejąc ;)) z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek i pewnie znów na napisy polskie przyjdzie trochę poczekać, ale na pewno warto, bo już widziałam krótką zapowiedź i będzie się działo :)

ocenił(a) serial na 10
jamb85

dzięki:)
wysłałam maile do iitv i napisów24, ale odzewu brak.

na szczeście juz mi przeszło, bo tak jak mowisz ludzie sa jacy sa.

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

@dzebedisa zamierzasz może tłumaczyć kolejne odcinki TGW? Jeżeli tak - mogę pomóc i w tłumaczeniu i w korekcie :)

ocenił(a) serial na 10
Aleksiss

planować jeszcze nie planowałam.
ten ostatni odcinek nie wydał mi się taki strasznie trudny, co mnie zacheciło do tłumaczenia. jesli kolejny bedzie w miarę na podobnym poziomie, to oczywiście mozemy połączyć sily:)

ocenił(a) serial na 9
dzebedisa

Ja zastanawiam się nad tłumaczeniem napisów od nowego sezonu, bo maj mam zbyt zawalony, żeby zaczynać teraz, ale właśnie byłoby świetnie, jakby zebrało się więcej osób :)

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

@dzebedisa,
nie przejmuj się jakimś chamem. Tłumacz jeśli masz talent i wrzucaj swoje tłumaczenia na stronki z napisami :)

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
dzebedisa

@dzebedisa Zaraz sobie włączam nowy odcinek TGW, więc jak obejrzę, to mogę się trochę pobawić z tłumaczeniem. Jeśli masz czas i ochotę, to napisz mi na maila (kitka598@wp.pl), to jakoś się podzielimy.

I jeżeli ktoś jeszcze jest chętny, to proszę bardzo, zawsze szybciej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones