PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 498
ocen
7,9 10 1 17498
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Jeśli to od Was by zależało, to z kim powinna być Alicia? ;)
Z mężem Peter'em (Chris Noth) czy kolegą ze studiów WIllem (Josh Charles)? Czy może jeszcze z kimś innym.

ocenił(a) serial na 10
marchewcia

Oczywiście, że z Willem.
Moim skromnym zdaniem Peter nigdy się nie zmieni..

ocenił(a) serial na 7
marchewcia

Według mnie z Peter'em. Alicia jest osobą, która na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Gdyby była z Will'em dzieci odwróciłyby się od niej. A ona i Will tak naprawdę nie byliby w stanie założyć rodziny - oboje kochają swoją pracę i ze względu na brak czasu nie potrafiliby jej pogodzić z życiem prywatnym.
Ale romans z Will'em jest jak najbardziej wskazany ;)

ocenił(a) serial na 9
Krzysiek_45

Wolałabym jakby była z Willem

ocenił(a) serial na 10
Krzysiek_45

Romans z Willem! Tak! :))

ocenił(a) serial na 9
Norchy

romans tak! trzeba utrzeć mężowi nosa :))

ocenił(a) serial na 10
marchewcia

Alicia powinna być z Willem, to chyba jasne. Jej związek z Peterem jest już tylko formalny, wszystko co było między nimi jest już dawno martwe, a oni są co najwyżej przyjaciółmi... Myślę, że Alicia robi to dla swoich dzieci, Peter dla polityki, ale to dłużej trwać nie może... Wszyscy na tym tracą. Myślę, że sezon drugi skończy się podobnie co sezon pierwszy, tylko tym razem owy romans się rzeczywiście zacznie, zaraz po tym jak Will zerwie z tą swoją lasencją :D Teraz to Alicia będzie uciekać przed kamerami i flaszami, a jej romans z Willem w końcu wyjdzie na jaw, zapewne dzięki, któremuś z konkurentów Petera na stołek gubernatora :).

Pozdrawiam wszystkich fanów tego jakże wciągającego serialu :D Naprawdę wielkie brawa dla twórców za zrobienie tak fajnego serialu w naszych skomercjalizowanych popkulturowych czasach... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones