serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Żona na pokaz

Trophy Wife
2013 - 2014
22 min.
6,6 746
ocen
6,6 10 1 746
Kate zostaje trzecią żoną mężczyzny, który ma dzieci z poprzednich związków. Dziewczyna robi wszystko, aby odnaleźć się w nowej roli matki i zdobyć sympatię poprzednich partnerek męża. więcej mniej
Żona na pokaz zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Podobno do trzech razy sztuka, a przynajmniej Kate (Malin Akerman, "Narzeczony mimo woli") ma taką nadzieję, gdy staje się żoną numer trzy starszego od siebie Pete'a (Bradley Whitford, "Zapach kobiety"). Kate i Pete padli sobie w ramiona (dosłownie) w barze karaoke, wtedy ona nie wiedziała jeszcze, że przyjdzie jej zmierzyć się z dwiemaPodobno do trzech razy sztuka, a przynajmniej Kate (Malin Akerman, "Narzeczony mimo woli") ma taką nadzieję, gdy staje się żoną numer trzy starszego od siebie Pete'a (Bradley Whitford, "Zapach kobiety"). Kate i Pete padli sobie w ramiona (dosłownie) w barze karaoke, wtedy ona nie wiedziała jeszcze, że przyjdzie jej zmierzyć się z dwiema byłymi żonami mężczyzny oraz trójką jego dzieci, ale Kate jest mocno zdeterminowana i zrobi wszystko, by stać się częścią tej rodziny.  W serialu zobaczymy również nagrodzoną Oscarem Marcię Gay Harden  ("Pollock", "Rzeka tajemnic") oraz znaną z serialu "White Collar: Biały kołnierzyk" Natalie Morales.

studio
ABC Studios
tytuł oryg.
Trophy Wife
inne tytuły
Do roli Hillary początkowo została zaangażowana Gianna LePera i pracowała nad występem w odcinku pilotażowym, lecz gdy ABC zamówiło dalsze epizody, została zastąpiona przez Bailee Madison.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych