PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480710}
6,5 5 480
ocen
6,5 10 1 5480
1000 złych uczynków
powrót do forum serialu 1000 złych uczynków

Tym co nie widzieli polecam wydanie DVD

suczkirarara

A ja nie polecam. Uważam za świństwo sprzedawanie za cztery dychy niedokończonego serialu. Bo autorom, podobno ze względu na oglądalność (pewnie rozpuścili się przy Włatcach Móch), nie opacało się, albo nie chciało wyprodukować ostatniego epizodu.
Osobiście, gdybym nieświadomie kupił to DVD, byłbym wściekły i czuł się oszukany, że sprzedano mi niepełnowartościowy produkt.
A tak, byłem po prostu zawiedziony, bo sam serial reweacyjny.

ocenił(a) serial na 9
Altar

Nic dodać nic ująć!!!

kristof77

Ja zakupilem i jestem w sumie szczęsliwy

ocenił(a) serial na 9
lapfoolowup

Co zakupiłeś?

ocenił(a) serial na 9
lapfoolowup

11 odcinków?

ocenił(a) serial na 9
lapfoolowup

11 odcinków?

kristof77

Tak. Na płycie znajduje się 11 odcinków. Czyli wszystkie.

lapfoolowup

A będzie bez cenzury ?

kristof77

kristof77, więcej niż 11 nie powstało, więc na płycie znajduje sie 11 odcinbków, tak, są bez cenzury. zakupiłem wczoraj w realu za 2,99. chyba sie opłacało

ocenił(a) serial na 7
Leon_B_Fink

w internecie tez mozna je obejrzec ;)

Altar

osobiście uważam za brak szacunku do widza przerwać serial niedokończonym i niedopowiedzianym... jak nie potrafią skończyć, to niech nie zaczynają... bo tylko smaku narobili a tak co? zabrakło pieniędzy czy pomysłu... a może i jednego i drugiego... szkoda, wielka szkoda bo zapowiadało się doskonale

ocenił(a) serial na 9
dontpanic

niedokończenie to już kwestia TV4 zapewne (a raczej polsatu) ,a nie twórców ! zabrakło to widzów wg tv bo liczy się tylko oglądalność i nic więcej ! pieniędzy to im nie brakuje ,ale mają gdzieś czy komuś się to podoba czy nie - liczą się tylko cyferki z liczbą osób oglądających co przekłada się na cenę dla reklamodawców itp !

za to wydanie DVD to jest żenada faktycznie ,bo można kupić nawet nie wiedząc że jest niedokończony ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones