PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480710}
6,5 5 481
ocen
6,5 10 1 5481
1000 złych uczynków
powrót do forum serialu 1000 złych uczynków

Zaskakująco dobry

ocenił(a) serial na 8

Miałem już do czynienia z tą produkcją i podobała mi się, ale teraz jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym przekonaniu i z ręką na sercu stwierdzam, że to najlepszy polski serial jaki widziałem. Spokojnie daje radę takim zagranicznym produkcjom jak np. family guy. Moje słowa mogą wydać się przesadzone zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę kto to stworzył, ale zapewniam, że tak nie jest. Mamy do czynienia z całkiem inteligentnym tytułem w którym co prawda zdarzają się żenujące momenty, ale jest całkiem zabawną i ciekawą historią o współczesnym społeczeństwie. Przewija się tutaj nietolerancja, chciwość, przemoc czy molestowanie seksualne. Wszystko to obserwujemy poprzez dobrze napisanych bohaterów z charakterem moim ulubieńcem jest szatan, który całkowicie wymyka się stereotypowi i jest w gruncie rzeczy sympatycznym introwertykiem. Co prawda mamy tutaj pewne wady jak czasami słabe 3D czy pierwszy odcinek, który jest raczej średni, ale mimo jestem zdecydowanie na tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones