7,0 573
oceny
7,0 10 573
113
chce zobaczyć
{"type":"film","id":96140,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/101+Dalmatians%3A+The+Series-1997-96140/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu 101 Dalmatyńczyków
  • Miałam sześć lat, kiedy oglądałam z przyjaciółką po raz pierwszy ten serial. Wtedy byłyśmy małe, wierzyłyśmy we wszelkie potwory. Natknęłyśmy się na odcinek, którego tytuł brzmiał: "Kosmiczne psy".
    Małe dalmatyńczyki były tam zielone, cały odcinek owiany był mroczną atmosferą, przyciemniony obraz, przerażająca muzyka (być może są to tylko wspomnienia przerażonych sześciolatek).
    Później przyjaciółce zginęły wszystkie kasety z tym serialem i przez kolejne 12 lat dręczą nas tylko rozmyte upływem czasu wspomnienia.

    Czy ktoś może mi pomóc i zapewnić mnie, że taki odcinek naprawdę istnieje? Rozwiać moje i przyjaciółki wątpliwości i uspokoić, utrzymać w przekonaniu, że nie oszalałyśmy?

  • BellatriksBlack Istnieje taki odcinek - sprawdziłem na angielskiej wiki. Fabuła to taka parodia horrorów science fiction, pewnie stąd ta mroczna atmosfera. Jeden z bohaterów ubzdurał sobie, że pieski zmieniły się w kosmitów i próbuje się przed nimi ratować.
    Trzymaj link do opisu: http://disney.wikia.com/wiki/Invasion_of_the_Doggy_Snatchers