PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696445}

12 małp

12 Monkeys
7,0 5 473
oceny
7,0 10 1 5473
12 małp
powrót do forum serialu 12 małp

Już wkrótce premiera

ocenił(a) serial na 7

Już wkrótce premiera, jakie macie oczekiwania?

Swoją drogą, nie wiem czy wiecie, ale cały 3 sezon będzie wyemitowany przez weekend a nie jak to było we wcześniejszych sezonach, 1 odcinek w tygodniu. Podobno wypuszczają cały sezon od razu, ponieważ jest sezon 3 może być dla widza trudny do zrozumienia. Przynajmniej tak słyszałam.

ocenił(a) serial na 6
oallaa13

Jak się wgl drugi sezon skończył - możesz przypomnieć ? Poza tym tego nie wydaje Netfiks także szczerze wątpie żeby był cały sezon na raz dostępny.

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Owszem, cały sezon 3 pojawi się w ciągu 3 dni. To potwierdzone info.

Sezon 2 bez większych spoilerów skończył się, gdy ciężarna Cassie została porwana i przeniesiona do przyszłości.

ocenił(a) serial na 6
oallaa13

no faktycznie widzę że bedzie tylko 3 dni wychodził dziwna sprawa. A możesz coś więcej i z większymi spoilerami napisać ? bo tam było to bardzo nagmatwane poza tym na delikatniej bani ten finał widziałem także może byś dała zdeczka więcej poszlak ??

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Świadkiem okazał się być syn Cassie i Cole.

ocenił(a) serial na 6
oallaa13

no faktycznie - toś odblokowała wspomnienie w moim mózgu ;D dzięki :)

ocenił(a) serial na 7
mordarg

nie ma za co!

już nie moge się doczekać nowego sezonu! i nawet się cieszę, że będą wszystkie odcinki naraz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones