PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696445}

12 małp

12 Monkeys
7,0 5 473
oceny
7,0 10 1 5473
12 małp
powrót do forum serialu 12 małp

Która "dwunastka"?

ocenił(a) serial na 8

Przejrzałam pozakładane już wątki i zauważyłam, że przy rozmowach o dwunastce pomijane są kobiety towarzyszące Jennifer w 2043.

Mają wóz z małpą, jest ich 12 (+ trzynasta Jennifer, bo przecież musimy mieć liczbę pierwszą ;) )... Dlaczego o nich nie wspomina nikt? 12 dzieciaków z 2015, 12 niebieskich twarzy z 2043, a o kobitkach zapomnieliście.

Wcześniej, w 2017, po tym jak Cole jest przeniesiony z Czeczenii do USA, Jennifer strzela przemowę o synach/córkach i mówi o małpach.

Jeden z moich pomysłów to dwie dwunastki: synowie i córki, ci z niebieskimi twarzami to te dzieci urodzone w 2015, druga dwunastka to ta grupa Jennifer... Ale się nie upieram i nie mam pomysłu, co w związku z tym :P Już się nie mogę doczekać drugiego sezonu!

użytkownik usunięty
paxi_sauria

Tych kobiet w przyszłości było 12? Nawet nie wiedziałem - nie zostało to powiedziane wprost. Widzę, że je wszystkie policzyłaś :-)
Zatem numer 12 przewija się w wielu wątkach. Ciekawe, czy w serialu nadadzą mu jakieś mistyczne znaczenie - w filmie "12 Małp" okazało się nieporozumieniem (grupą aktywistów, nie mających nic wspólnego z Plagą). Wszystko wskazuje na to, że w serialu potraktowali to dużo poważniej :-)

Wszedłem dzisiaj na stronę tego serialu, ponieważ ktoś puścił w sieci plotkę, że dzisiaj wieczorem ma być premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu. A tutaj znalazłem informację, że premiera jest dopiero 18 kwietnia - jeszcze cały miesiąc trzeba czekać :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones