PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696445}

12 małp

12 Monkeys
7,0 5 473
oceny
7,0 10 1 5473
12 małp
powrót do forum serialu 12 małp

Ciekawe czy choc troche dorowna filmowi ...

hummin9bird

tez jestem fanem filmu i oglądam serial, ale wg mnie ciężko je porównywać (w filmie bardziej chodziło o rozkmine czy główny bohater naprawdę podróżuje w czasie czy wariuje , w serialu podróżowanie jest faktem)

ocenił(a) serial na 6
hummin9bird

Aspekt fabulany pewnie jest na plus dla serialu, ale to dlatego ze jest na to kilkanascie godzin jak nie wiecej, aczkolwiek film wymiatal a serialu calego nie widzialem...jezeli chodzi o samo wykonanie produkcji czyli aktorzy,obraz,dzwiek,montaz i wiele innich to serial moze pucowac buty filmowi.

UPADLY_WIDZ

Co do wykonania, to już kwestia budżetu. Film miał 29 mln $, ile ma jeden odcinek tego nie wiem, ale na pewno tylko cząstkę z tego. Poza tym Aaron Stanford jakoś mi nie pasuje. Przyzwyczaiłem się do Brusa Willisa.

ocenił(a) serial na 6
grzesiek811

Zgadza sie, film moze miec nawet najlepszy scenariusz na planecie, ale w momencie zagrania go orzez moernych aktorow rezyserow i calej emipy technicznej to i tak nie przyciagnie uwagi widza...

użytkownik usunięty
hummin9bird

...ani trochę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones