PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696445}

12 małp

12 Monkeys
7,0 5 473
oceny
7,0 10 1 5473
12 małp
powrót do forum serialu 12 małp

Widzę wszędzie znawcy seriali, ja jeszcze nie oglądałem, ale jak widzę, że ktos ocenia serial po 1. odcinku to nóż się w kieszeni otwiera, może i był słaby, ale Breaking Bad na starcie i to przez kilka pierwszych odcinków też wiał nudą, to samo Gra o Tron, w większości seriali tak jest. Wy chyba chcecie, żeby w pierwszym odcinku już odkryli wszystkie karty co nie? Śmieszy mnie to ocenainie, rozumiem, że jak 2. odcinek będzie lepszy to zmienicie ocene, bo coraz częściej jestem zdania że na filmwebie siedzą debile, serio, bo film na IMDB ma ocene 8,2 a tu 6,3 jest rochę różnica, jak z resztą zawsze, pomiędzy tymi dwoma stronami ale ta różnica zazwyczaj wynosi 1. Ja bym tylko radził obiektywnie podejść do rzeczy, bo naprawdę ktoś może się zrazić oceną, a film nie musi być słaby, a może tak się wydawać, bo ktoś ocenił go na 5 po 1 odcinku.

Erniszon69

wiem o czym mówisz, ja na przykład oceniam serial przynajmniej po 1 sezonie o ile nie po paru. Szkoda że filmweb tak spaprał kokpit, ocenianie samych odcinków było łatwiejsze i bardziej sensowne, teraz komu się w ogóle chce (R.I.P stary kokpit, kokpit wróć!)

DRSRng

NIe ukrywam, bo sam Agentke Carter oceniłem po 3 odcinkach na 8, ale tylko dlatego że juz mi się po prostu spodobał, nie ukrywam też, że ta ocena może ulec zmianie. 12 Małp obejrzałem dzisiaj póki co nie oceniam, ale 1. odcinek wskazuje na to, że serial ma potencjał. Jednym nie pasuje fakt, że serial za szybko się odkrył, a innym wręcz odwrotnie, a jak dla mnie nic nie wiadomo tak naprawdę, mogliśmy się już o tym przekonać po 1. odcinku. A już w ogóle dziecinadą jest, to że ludziom nie podoba się fakt, że role którą w filmie grał Brad Pitt teraz będzie grać kobieta, nonie powiem z tego argumentu mam największą beke chyba.

Erniszon69

Zmiana płci to już normalny zabieg w tego typu produkcjach, np w Hannibalu (TV) Freddie Lounds został kobietą, da się znieść takie zmiany pod warunkiem że sama osobowość postaci będzie podobna. To czy udało im się zrobić takiego samego czubka to się okaże. Co do obsady to raczej chyba nikt normalny nie spodziewał się tu Willisa i Pitta, serial szybko by poszedł z torbami a jego los i tak jest nie pewny (syfy)
Co do fabuły to jak mówisz, nienawidzę gdy serial zbyt szybko odkryje fakty tak zepsuli Ascension a był taki potencjał...

Erniszon69

odebrano użytkownikom możliwość zaznaczenia "Oglądam" to oceniają od razu i nie uwierzysz ale w trakcie serialu można zmienić ocenę!!!@

siweq

Dzięki nie wiedziałem o tym ^^

Chodzi mi o to, ze nie każdy z tego korzysta. U mnie nie raz ocena poszła do góry albo w dół.
np. Ocena Gry o Tron spadła po przeczytaniu książek
Ocena TWD spadła, bo serial się zrobił słabszy
Gotham to samo.
i jeszcze kilka.

ocenił(a) serial na 3
Erniszon69

Pijany żul, bełkocząc, jąkając się, myląc fakty, co drugie słowo używając "k**wa" próbuje Ci opowiedzieć bajkę Andersena...
Czekasz na finał, czy po 5 sekundach wiesz, że to bedzie kupa?

Ten serial to jest totalna kupa, jak praktycznie zawsze ze SyFy...

użytkownik usunięty
Filippiarz

Czy oglądnąłeś wszystkie, dotychczasowo wyemitowane odcinki?

ocenił(a) serial na 3
Erniszon69

obejrzałem 6 odc - dałem 3, serial nie zachwyca (mnie)

ocenił(a) serial na 6
Erniszon69

Nie o to chodzi przy takim ocenianiu, ogladasz pierwszy odcinek i widzisz jak jest serial zrobiony/wykonany, czasami fabula schodzi na drugi plan, szczegolnie ze po czesci ja znasz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones