PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38365}

13 Posterunek

7,2 123 922
oceny
7,2 10 1 123922
6,4 13
ocen krytyków
13 Posterunek
powrót do forum serialu 13 Posterunek

Przecież serial był sukcesem, a nagrali tylko 41 odcinków

Może zabrakło im pomysłów. Podobno wielu aktorów miało na pieńku z reżyserem. No i jeszcze dochodzi do tego producent - Lew Rywin. Powodów parę się znajdzie.

ocenił(a) serial na 8
xgromphx

Rywina bym tu nie mieszał afere z nim wyszła dopiero w 2002r.

użytkownik usunięty

Mało było fakt. Ale z drugiej strony to dobrze, bo później mogliby robić coraz gorsze, bo niestety często tak jest. A tak to ludzie zapamiętali to jako dobrą komedię:) I może być też tak jak xgromphx napisał

ocenił(a) serial na 10

Moim zdaniem ilość odcinków jest odpowiednia.Spójrz na Świat według Kiepskich , albo Miodowe Lata 2 . 13 posterunek jako jedyny się wybronił i zostały stworzone 2 równe świetne serie,czego nie można powiedzieć o Kiepskich i Miodowych.

ocenił(a) serial na 8
Straacek

"Dwie równe świetne serie 13. posterunku" - klasyczny oksymoron. Druga seria to marne, wtórne i robione na siłę g**no.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Olimpiada_2

zgadzam się 13 posterunek to mój ulubiony serial moje dzieciństwo.

kinomanka_13

Nie gadaj z nim to troll. Wiem, sam troluje, ale za to że trolował na forum PzM.

użytkownik usunięty
AramChaczaturian

zdecydowanie, dwójka to tonalne nieporozumienie

ocenił(a) serial na 9

jedynka jest najlepsza ! w dwójce znajdzie się pare odcinków, które rozwalają mnie na łopatki :)

ocenił(a) serial na 7
xIrOnicx

Jedyne co ma lepsze druga seria to... Andżelika, Jakubik za to nie pasował tam...

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

Andżelika była najgorszą z tych wszystkich które odbierały telefon, beznadziejna niesympatyczna postać. Zofie były zdecydowanie lepsze. Jakubik fakt, miał słabo napisaną postać, podobnie jak Luksus.

ocenił(a) serial na 7
karczewk

Jakubik mi nie pasował do koncepcji tego serialu jakoś kompletnie i jak bym miał jakąś postać odrzucić to bym wybrał jego.. Luksus nie był zły, taki śmieszny niby amant.. Za to postać Andżeliki mi się najbardziej podobała z drugiej serii, bezpruderyjna pani prawie lekki obyczajów udająca stróżkę prawa, pasowała do karykatury policji w 13 posterunku..

ocenił(a) serial na 3

no i całe szczęście, jednego dennego tasiemca mniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones