PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38365}

13 Posterunek

7,2 123 713
ocen
7,2 10 1 123713
6,4 13
ocen krytyków
13 Posterunek
powrót do forum serialu 13 Posterunek

What the Fack? Średnia 7.2? a pier*****a ''Rodzinka.Pl'' ma 7.3.Ludzie, gust sobie psujecie!
A tak na marginesie ''13 Posterunek'' to genialny serial

ocenił(a) serial na 9
Andrzejek2001

Nie oceniaj gustu innych na podstawie tego co Tobie się podoba.. Bo często ludzie są przeciwieństwami, dlatego ty dasz 8 a ktoś inny mógł to uznać za kompletnego gniota i dać 1-3 o gustach i polityce się nie rozmawia bo to powoduje jedynie konflikt.

Mraucin

filozof się znalazł :)

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek2001

Mraucin należy do nowego pokolenia,który nie umie docenić tej kultowej komedii

ocenił(a) serial na 10
Mraucin

13 posterunek jest kultowy ,dzisiejsze pokolenie do których ty należysz nie umie tego docenić .

Andrzejek2001

Po pierwsze oceny są fałszowanwe przez gości z filmwebu, a po drugie zwróć uwagę kto teraz rządzi w polsce i zastanów się kto tych ludzi wybrał. Większość prawie nigdy nie ma racji, inaczej żylibyśmy w Utopi.

derro

W sumie racja, ale o fałszowaniu nie słyszałem.

Andrzejek2001

O gustach sie nie dyskutuje, koniec i kropka.

kostek89

To nie dyskutuj.

Andrzejek2001

13 posterunek i Miodowe lata to moje ulubione seriale z tamtych lat. Kiepskich nie lubię.

Andrzejek2001

Średnia tego serialu jest odpowiednia, jest dobry, ale nie bardzo dobry, a już z pewnością nie jest rewelacyjny/arcydziełem (wtedy takie seriale jak Breaking Bad trzeba by oceniać na 12-13/10). Za to rodzinka pl nie zasługuje na więcej niż 4-5/10.

ocenił(a) serial na 7
LordRahl

Myślę, że BB w ogóle nie powinno się porównywać z 13. posterunkiem, bo to zupełnie inny typ serialu. Ja na przykład dla komedii mam osobną skalę niż do reszty, bo jak niby porównywać je do gatunków, jak o zupełnie co innego w nich chodzi? Rozumiem ocena gry aktorskiej, czy efektów specjalnych, ale już scenariusz ma być inny. Na ocenę u mnie wpływa też fakt, że komedie trochę mniej sobie cenię, jeśli chodzi o wartość, ale to już inna sprawa.

Andrzejek2001

serial jest świetny i wartościowy bo niezależnie od dostarczenia komuś dawki humoru lub nie to pozwala nam spojrzec na siebie jakos krytycznie i uczy przez to/ rozwija / oswaja , jest swietna odtrutka na zacietrzewienie i " spiętą gębę ''

Andrzejek2001

Po co zakładasz takie wątki skoro to nic ci nie da.

ocenił(a) serial na 9
Andrzejek2001

Za garnicą masz chłopaków z baraków w Polsce masz graczyków 13 posterunek, daj spokój ludzie wolą oglądać jakiś syf niż się dobrze pośmiać.

Andrzejek2001

Sam dałeś jedynie 8. Do średniej 7.2 wiele nie wnosi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones