PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38365}

13 Posterunek

7,2 123 911
ocen
7,2 10 1 123911
6,4 13
ocen krytyków
13 Posterunek
powrót do forum serialu 13 Posterunek

Jakie sa wasze ulubione odcinki z pierwszego sezonu, wpisujcie :))

you_can_dance

Geniusz i wicemistrz jest genialny

ocenił(a) serial na 8
you_can_dance

Mistrzowski jest "Plan" zwłaszcza moment jak Czarek zapier..la na rowerku :D "Znaj serce bosmana" genialne :)

ocenił(a) serial na 9
you_can_dance

dla mnie cala seria pierwsza jest zawalista:D druga mniej mi sie juz podobala

ocenił(a) serial na 10
you_can_dance

Ciężko wybrać najlepszy skoro wszystkie odcinki są na prawdę genialne ;)
Najlepszy był ostatni odcinek - Tylko dla dorosłych, w którym było pokazane jak go kręcili ;)

BamMarta

Mistrzowie Bilarda
Szczególnie jak Arni gra w Wolfensteina xD

you_can_dance

Z tym żabojadem

ocenił(a) serial na 8
you_can_dance

Dobry był odcinek "Pchły i rosyjska mafia" ;)

YanGez93

Brzytwiarz również wymiata :)

you_can_dance

"Wszystkie Kobiety Czarka" chociaz do Brzytwiarza tez sie zgadzam, stepien to moja ulubiona postac w tym serialu;)

ocenił(a) serial na 7
you_can_dance

Moje ulubione to: "Brzytwiarz", "Burza i upał" i "Geniusz i wicemistrz". :)

ocenił(a) serial na 9
you_can_dance

Zdecydowanie najlepsze są "Kalambury Filmowe" Arnie przechodzi samego siebie w tym odcinku XD Ten z imieninami komendanta też świetny, tak samo jak ten gdzie Linda przyjeżdża kręcić film na posterunek xd

ocenił(a) serial na 9
you_can_dance

Bardzo podoba mi się kwestia z odcinka "Super klej" (albo coś podobnego), mianowicie odpowiedź na pytanie dziennikarza: "Ćwiczę obronę Kolumny Zygmunta". Bardzo lubię też "Na haju". ;-))

Charlotte7

Taak, to był genialny tekst :) ale na prawdę w całym pierwszym sezonie było z kilkadziesiąt zajebistych tekstów i dialogów. Ja np. lałam gdy Czarek z Witoldem Pyrkoszem prowadził dialog żeby zapamiętał kwestie "Być albo nie być..." , nie pamiętam, w którym odcinku to było, ale jakoś na początku. =D

ocenił(a) serial na 9
you_can_dance

"Być, albo nie być, Ty jesteś jak zdrowie. Ile Cię cenić trzeba, ten tylko się dowie, gdy Hamlet, książę duński, przyjedzie na krowie." Tak, to jest dobre... ;D

Charlotte7

Tak, dokładnie ten cytat. po prostu LAŁAM przez dobre 5 minut =D

ocenił(a) serial na 10
you_can_dance

moje ulubione odcinki to :

1.Prostytutki i CKM
2.Zaginiony Homer
3.Zakazane tematy
4.Komisja lekarska
5.Sztuka kamuflażu
6.Geniusz i wicegeniusz

kinomanka_13

Jednym z moich ulubionych jest "Kalambury filmowe" tak jak i HankMoody :)

you_can_dance

Wiadomo Kalambury no i niezapomniany Pierdzący :D

użytkownik usunięty
you_can_dance

Miss Policji!!! :)

tak to też jest fajne :D

ocenił(a) serial na 8
you_can_dance

Wszystkie są świetne i trudno wybrać. Odcinek "Na haju" jest niesamowity. "Perszing...zabroniłem ci latać" - odpadłem na tym. Choć "Cudotwórcy" też coś w sobie ma. Scena miłosna Czarka i Kasi na "niebiańskim dopalaczu" była, że tak ujmę - interesująca. ( w pozytywnym sensie oczywiście )

ocenił(a) serial na 8
you_can_dance

Cała pierwsza seria rewelacja. Nie pamiętam tytułów odcinków ale: wizyta francuza Pierdzącego :P, Czarek porażony przez toster, ze specjalnym udziałem Piotra Fronczewskiego i Witolda Pyrkosza : )

ocenił(a) serial na 8
you_can_dance

Prawdziwi gliniarze, Prostytuki i CKM, Kalambury Filmowe, Brzytwiarz, Przesłuchanie, Geniusz i wicemistrz, Zakazane tematy. Dużo było równie dobrych, ale te chyba najlepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones