PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762118}

13 przykazań

13 Geboden
6,1 1 874
oceny
6,1 10 1 1874

13 przykazań
powrót do forum serialu 13 przykazań

Nie przekonuje mnie zaproponowane przez twórców rozwiązanie zagadki, ujawnienie mordercy. Psychologicznie wg mnie to leży i kwiczy, nie pasuje mi też logistycznie do pierwszych odcinków. Serial jest za słaby, żeby tracić czas na powtórne obejrzenie go, być może moje odczucia są więc mylne. Trudno, jestem rozczarowana, nic mi się tu nie klei, nie pasuje i nie satysfakcjonuje, łącznie ze strzałem na końcu.
No, może poza jednym szczegółem - na samym początku (pierwszy, drugi? odcinek) główny bohater wspomina o serialu Dexter, choć dokładnych słów nie pamiętam. Ot, takie oczko do widza ;)

ocenił(a) serial na 6
caramilla

Dokładnie mam te same odczucia...Zapowiadało się bardzo dobrze, ale jak to często bywa, im dalej w las - tym gorzej. Chwilami mocno rozmyty, a finałowy odcinek położył serial dokumentnie. Z drugiej strony, muszę przyznać, że oglądało się całkiem przyjemnie i nie męczył mimo 13 odcinków, stąd lekko zawyżona ocena.

ocenił(a) serial na 5
caramilla

Spojler
Mam tak samo,wierzyć się nie chce jak można było tak skopać naprawdę niezły serial !!!! Do 9 odcinka byłam gotowa dać mocne 7 a potem równia pochyła .Finał tak głupi jakby scenarzystom zabrakło wyobrażni i mieli pomroczność jasną .
Jak mogli dać taki beznadziejne rozwiązanie ? Z doświadczonego i doskonałego detektywa zrobili kompletnego durnia o IQ pantofelka ,który popełniał kardynalne błędy..ech To po pierwsze a po drugie sam pomysł aby zrobić z niego Mojżesza był najgłupszym pomysłem, aż prosiło się by to była osoba przy której na koniec opadłaby nam widzom szczęka ze zdziwienia a to było takie oczywiste .Jaka szkoda ! Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 5
caramilla

liczyłem na bardziej dramatyczny finał, a tu klops...

ocenił(a) serial na 6
caramilla

Jakby pisali scenariusz na bieżąco i nagle w połowie stwierdzili a pierdo%%ić to i dawaj zrobimy Petera Mojżeszem.

robzuch

Podpisuję sie pod słowami poprzedników. Jakoś do 7 odcinka bylo ok, a potem zepsuli wszystko.

ocenił(a) serial na 7
robzuch

Ty tak na serio? Od 3ciego, 4tego odcinka już wiadomo kto jest Mojżeszem...wystarczy łączyć kropki na bieżąco...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones