PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618891}
6,6 795
ocen
6,6 10 1 795
1864 brødre i krig
powrót do forum serialu 1864 - brødre i krig

... na podstawie serialu, jak sądzę wykorzystano sceny serialowe i skrócono co się da. Serialu nie oglądałem, film chciałem ocenić ale nie było gdzie... Dosyć ciekawy, sceny bitewne przypominają nieco te z wojny secesyjnej w Stanach, w końcu to ten sam okres. Polecam jako ciekawostkę, w końcu jak często mamy okazję obejrzeć duński film wojenny ?

ocenił(a) serial na 5
jjarek_filmweb

Film był strasznie chaotyczny, zdecydowanie był pewno zlepkiem scen z serialu. Poza scenami bitewnymi oraz paroma aktorami nie widziałem jednak za dużo plusów. Fabuła dziurawa, ale to pewnie działa lepiej w serialu, jakość kiepska, ale to może być wina pirata, reszta nie zwróciła mojej uwagi. Trzeba zobaczyć serial, żeby wyrobić sobie porządną opinię.
Niemniej brawa dla Duńczyków, że potrafią robić filmy/seriale o swojej historii.
Czekam gdy my znów zaczniemy.

ocenił(a) serial na 6
doliwaq

Zgadzam się, przydałby się porządny polski film historyczny, ale po ekranizacjach Sienkiewicza skończyły się przebojowe scenariusze ;-)

ocenił(a) serial na 5
jjarek_filmweb

Twórczość Jacka Komudy aż się prosi by przenieść ją na srebrny ekran ;)

ocenił(a) serial na 6
doliwaq

Niestety nie znam, aż wstyd, ale się zainteresuję, dzięki za namiar .

ocenił(a) serial na 5
jjarek_filmweb

Myślę, że nie będę przesadzał jeśli nazwę go współczesnym Sienkiewiczem. Koniecznie się zapoznaj!

doliwaq

Zgadzam się z Tobą w 100%.

jjarek_filmweb

Kontrybucja wisi juz 4 lata...

ocenił(a) serial na 6
CyboRKg

To chyba świadczy o tym jak są traktowani zwykli użytkownicy, bez łbów i dobrych kontaktów z "elitą"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones