serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

21 Jump Street

1987 - 1991
48m
7,6 1 273
oceny
7,6 10 1 1273
21 Jump Street to siedziba oddziału policjantów. Służący tam funkcjonariusze, dzięki młodemu wyglądowi, działają pośród nastolatków i studentów. więcej mniej
21 Jump Street zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

21 Jump Street to główna siedziba ekipy oficerów policji, którzy zajmują się sprawami młodych przestępców. Część z nich została wybrana ze względu na swoje umiętności i zdolności do służby w szkołach. Pracują w tajemnicy tam, gdzie zwykli policjanci mieliby trudności z ukryciem się. Serial składa się z 103 odcinków.

studio
20th Century Fox Television / LBS Communications / Patrick Hasburgh Productions / więcej
tytuł oryg.
21 Jump Street
inne tytuły
Serial kręcono w New Westminster i w Vancouver (Kanada).
Postać Bookera miała zginąć pod koniec trzeciego sezonu, ale okazało się, że jest bardzo popularny, więc zrezygnowano z tego pomysłu.
Po zakończeniu drugiego sezonu planowano nakręcenie kontynuacji zatytułowanej "City Court". Zamierzano zrealizować dwugodzinny pilot, w którym Tom Hanson staje przed sądem oskarżony o morderstwo. Jednak z powodu strajku scenarzystów w 1988 serii nigdy nie wyprodukowano. Pomysł procesu Hansona wykorzystano w finale trzeciego sezonu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

O mój boże ! normalnie nie mogę oglądam tego serialu ! Johnny jest tu po prostu prze uroczy ! te
jego minki i uśmieszki matko boska no nie dojdę do siebie !ehhh żeby takiego znaleźć w realu to
chyba ze świecą trzeba by szukać !

Ok, mam już za sobą wszystkie sezony serialu (a właściwie 4 sezony i 3 odcinki, bo potem Hanson grany przez Johnnego Deppa jest zastąpiony inną postacią). Oglądało się go całkiem sympatycznie, choć w wielu momentach był zwyczajnie nużący. W zasadzie najlepszy był 2 sezon, po nim dałbym sezon 1 i ewentualnie później 4,...

więcej

Jak ktoś wie to proszę o tą wiadomość. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

PROSZĘ O POMOC ! Czy ten serial w ogóle jest dostępny z napisami pl ?
Wie ktoś może gdzie mogę go obejrzeć lub kupić ?

RICHARD GRIECO