PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644133}

22.11.63

11.22.63
7,6 17 919
ocen
7,6 10 1 17919
6,8 4
oceny krytyków
22.11.63
powrót do forum serialu 22.11.63

Książkę czytałem zaraz po premierze. Nie przypominam sobie takiej sceny, że Sadie znajduje jakieś nagrania w piwnicy... Czy to są nagrania Mariny i Lee? Czy to dupek Bill je tam podrzcucił czy może człowiek z żółtą kartką który przewninął się scenę wcześniej...
Spodziewałem sie wizyty byłego Męża, a tu taki klops

ocenił(a) serial na 8
kontousuniente

Nie, w książce nie było takiej sceny, zwłaszcza, że Sadie go chyba nigdy nie odwiedzała w tym domu gdzie szpiegował Oswalda.
No, to są raczej nagrania Mariny i Lee, bo niby kogo innego? ;) Wydaje mi się że podrzucił je ten człowiek z kartką- niby dlaczego Bill jest dupkiem? Chyba każdy mężczyzna by się wkurzył, gdyby słyszał jak jakiś gościu leje swoją żonę. No chyba że jego
" dupkowatość " polega na tym że zbliżając się tak do Mariny może zrujnować cały plan Jake'a. :) Bill jest pewnie wyczulony na krzywdę kobiet, po tym jak Dunning zabił jego siostrę i jej synka.

jesustookmyphone

No chyba że jego
" dupkowatość " polega na tym że zbliżając się tak do Mariny może zrujnować cały plan Jake'a. :)

Sam sobie odpowiedziałes na pytanie. Dzięki za odpowiedz na moje pytanie:)

ocenił(a) serial na 8
kontousuniente

Nie ma za co ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones