Witam :) jestem dopiero na 4 odcinku serialu więc proszę o wyrozumiałość jeśli coś źle zrozumiałem :)
Kiedy w pierwszym odcinku Jake idzie wydrapać ślad na drzewie obok baru przechodząc ponownie do roku 2016 ślad pozostaje wyryty na korze. Chwilę później Al tłumaczy mu że jeżeli przedzie ponownie przez "szafę" wszystko zostanie zresetowane i do tego momentu wszystko wydaje się logiczne i zrozumiałe ale za chwilę pada stwierdzenie że jeżeli chce zmienić coś na stałe musi zostać w latach 60
"jeśli chcesz zmienić coś na stałe,
nie możesz tu wrócić. Powrót wymaże wszystko,
co zrobiłeś."
Skoro powrót do czasów współczesnych ma wymazać wszystko co zrobiło się w latach 60 to jak przetrwał napis na drzewie ??
chodziło o to, że powrót do króliczej nory zresetuje wszystko. Przypuścmy Jake cos zmienia w przeszłości, wraca do terazniejszosci to jesli chce zeby juz tak bylo zawsze, nie moze ponownie wejśc do nory, bo zresetuje linie. Krótko mowiac tak jak mówił Al na początku. W 4 odcinku musiałeś zle zinterpretowac slowa :)