30 srebrników
powrót do forum 1 sezonu

bez tytułu

ocenił(a) serial na 7

Patrząc tutaj na recenzje domorosłych krytyków, zapewne połowy filmów człowiek by nie oglądał, więc jak dla mnie, serial całkiem całkiem jak na razie, co będzie dalej zobaczymy.

joeglass

Dokładnie. Już od kilku lat mam wrażenie, że oceny wystawiają dzieci z przedszkola na podstawie obrazków, bo filmu i tak nie rozumieją. Dobre produkcje mają gówniane oceny i odwrotnie. A ta produkcja zapowiada się bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 2
kgsd

Tu nie trzeba być krytykiem, wystarczy oglądać coś powyżej poziomu rodzimych telenoweli żeby wydać opinię na temat tego filmu i odpowiednio go sklasyfikować. Podoba Ci się - spoko, Twoja opinia, Twój gust (dopóki są to Twoje prywatne opinie a nie opinie pisane za pieniążki dystrybutora). Mi się nie podoba i tutaj stwierdzenie " nie podoba" jest niezwykle łagodną formą opisu tego.. tworu kinematografii.

przemas12

Człowieku, obejrzałeś zaledwie sto produkcji. Nie zgrywaj autorytetu, bo się ośmieszasz. Czasem lepiej zamilczeć, jeśli się czegoś nie rozumie.

ocenił(a) serial na 2
rafalspuka

Jak Ty wyciągnąłes tak precyzyjną i zaokrągloną ilość produkcji obejżanych przeze mnie?xD Duma mnie rozpiera że Ty rozumiesz i podziwiasz ten serial, jest pięknie. Życzę Ci tak dobrze że mam nadzieję że pewnego pięknego dnia, za wiele wiele lat gdy przejdziesz do swojego odpowiednika nieba, będą Ci zapętlać ten serial w nieskończoność :D

przemas12

Wolę ten serial, niż produkcje Marvela. To by było prawdziwe piekło ;)

rafalspuka

Tak z czysto ludzkiej ciekawości: co mają produkcje Marvela do tego serialu? Pytam, bo ja Marvela uwielbiam i ten serial, póki co, uważam za dobrze zapowiadającą się produkcję.

kgsd

Od kiedy zainteresowałem się na poważnie kinem i obejrzałem wiele znakomitych klasyków nie wytrzymuję już na produkcjach Marvela. Napisałem więc koledze powyżej, że piekłem byłoby dla mnie ich oglądanie w nieskończoność.

rafalspuka

Rozumiem. W sumie to nie wiem czy istnieje jakaś produkcja, którą dałoby się oglądać w nieskończoność. Ale fakt, Marvela można obejrzeć max 3 razy, bo później robi się nudno. I to nie wszystko, bo o ile Iron Man jest świetny, o tyle Spiderman to dno, albo nawet depresja, że o Kapitan Marvel nie wspomnę.

kgsd

Dziecinade oglądasz a prujesz sie tu ....ze ho ho

Olivier_Gruner

Tak, lubie bajeczki, nawet te animowane, a co nie wolno? Znalazl sie krytyk filmowy z 35 ocenami na fw hahahahaha

przemas12

oho pseudo krytyk się trafił

rafalspuka

Ile trzeba obejrzeć produkcji żeby zostać autorytetem ? Tysiąc ? Milion ? Kto ustala kryteria ?

mbm8

Osobiście przyjmuję, że 1000 daje jakieś prawa do wypowiadania się, ale żeby nazywać się krytykiem przynajmniej 2000 ;)

przemas12

Czy mi się podoba, to ci powiem jak obejrzę cały sezon. Nie mam w zwyczaju wstawiać słabej noty po obejrzeniu pilota.

ocenił(a) serial na 6
kgsd

Dokładnie. Serial wygląda mega ciekawie. Swoją drogą źle że oceny na Filmwebie wystawia się od razu po pilocie... wstrzymanie tej możliwości wstrzymało by dzieci na dystans.

pmrawik

W pełni prawda, ja oceniam seriale dopiero po obejrzeniu całego sezonu, potem jak wyjdzie następny sezon to albo koryguję ocenę albo nie, widać jednak że sporo osób ocenia czy filmy czy seriale po zwiastunach lub pilotowym odcinku a to bez sensu. Tak samo jak widzę opinie u ludzi przy czymś co dopiero ma mieć premierę, masakra !!! Marvel czy inne produkcje zawsze idzie obejrzeć czy coś się lubi czy nie, nieraz dla samych efektów, ostatnio tak mialem z Nieobliczalnym, film w miarę ale kilka efektów super.

użytkownik usunięty
joeglass

Alex de la Iglesia chyba od zawsze robi filmy inne niż reszta twórców - polecam najbliższy tematycznie "Dzień Bestii". A "Accion mutante" na deser. To artysta specyficzny i nie każdemu podpasuje - czego by nie nakręcił... Mnie się serial podoba - może nie tak, żeby kiedyś do niego wracać - ale jest dobrze zrobiony i ma scenariusz, który zaciekawia.

ocenił(a) serial na 3

obejrzałem, żałuję poświęconego czasu.

użytkownik usunięty
pielaa

Wiadomo - kwestia gustu. Mnie wszedł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones