Obejrzałem dwa odcinki, tragedia. Podstawowa sprawa, odcinki mają 5-10 minut. Historia opowiadana jest niedorzeczna. Nie podoba mi się formuła serialu, długość odcinków, fabuła. Dramat.
Bardzo słaby, oparty na b.kiepskich historiach (broni się jedynie pierwsza opowieść drugiego sezonu). Ogólnie: męcząco, przewidywalnie, czasami nudnie. Kiepściuuuutkie