Najlepszym w całym sezonie xD Ja rozumiem, że chłopak to prawdziwy przegrywa i pisssduś. Ale scena z siostrą, gdzie matka dyskredytuje i nie pyta własnego syna, czy tak bylo. Zero perspektywy chłopaka,jakby nic Naciągane jak twarz ...