PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129639}

8 prostych zasad

8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter
6,9 8 298
ocen
6,9 10 1 8298
8 prostych zasad
powrót do forum serialu 8 prostych zasad
ocenił(a) serial na 7
Shiloh

Zgadzam się . Moim zdaniem dodatkowy plus za odcinki po śmierci głównego bohatera w pięknym stylu:) wzruszyłam się nawet oglądające je ..

Shiloh

Mnie jakos ten serial tylko na poczatku byl fajny potem juz byl niestety nudny i teksty byly slabe przynajmniej dla mnie daleko mu do Przyjaciol czy czy Dwoch i pol

ocenił(a) serial na 7
Shiloh

Jest dobry,też go polubiłem,ale żeby był najlepszy na Comedy Central to się nie zgodzę.Jak dla mnie najlepszym serialem na CC jest Teoria Wielkiego podrywu. ;)

Shiloh

Właśnie skończyłam oglądać ten serial. Szczerze mówiąc to po śmierci Paula to już nie było to samo, no niby tak , doszedł do serialu dziadek i CJ , ale nie było już tak śmiesznie, nawet czasami wiało nudą, chociaż zdarzało się parę fajnych odcinków.Śmierć Paula naprawdę mnie dobiła, cały czas zastanawiałam się czy to jakiś żart, ale nie. Poza tym tak ucięli serial.Zastanawiam się co się stało z tym trenerem tenisa Bridget -Scottem? ktoś wie? po odcinku z ciastem już go nie było a tu nagle KATTE zaczęła spotykać się z Edem. I czemu po śmierci Paula nie było już psa Carrie, którego przygarnęła ze schroniska, razem z ojcem?Zauważyliście?

ocenił(a) serial na 10
Shiloh

Jest super, ale są lepsze : przyjaciele, Jim wie lepiej, różowe lata 70 :D

ocenił(a) serial na 8
dusia_16

Przyjaciele leci na Comedy Central Family, Jamesa Belushiego nie trawię, a na dodatek dali okropnego polskiego lektora, zaś Różowe lata 70. już się zestarzały.

ocenił(a) serial na 10
Shiloh

Na comedy central też lecą przyjaciele :)

ocenił(a) serial na 6
Shiloh

Najlepsze seriale na cc to aktualnie Diabli nadali i Pępek Świata.

ocenił(a) serial na 8
karpiok23

"Pępek świata" to świetny serial jednak "Diabli nadali" strasznie mnie wkurza - postaci z tego serialu i ich perypetie są moim zdaniem tak głupie, że szkoda nawet choć trochę więcej o tym pisać.

ocenił(a) serial na 7
Shiloh

IMO sezon 3 najlepszy, najwięcej się uśmiałem. Serial dużo stracił po śmierci Rittera i potem przejściowy 2 sezon był dość ciężki do oglądania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones