A gdyby...? (2021)
A gdyby...?: Sezon 1 A gdyby...? Sezon 1, Odcinek 4
Odcinek A gdyby...? (2021)

A gdyby… Doktor Strange stracił serce zamiast dłoni?

What If... Doctor Strange Lost His Heart Instead of His Hands? 33m
8,1 1 681
ocen
8,1 10 1 1681
A gdyby...
powrót do forum s1e4

Jak do tej pory zdecydowanie najlepszy odcinek. Nareszcie zrobiono coś odważniejszego i nie doczekaliśmy się szczęśliwego zakończenia (a u Disneya to akurat nowość). Najbardziej mnie dotknęła przemiana Strange'a z bohatera w tego "złego". Przedstawione to zostało w przyjemnie naturalny sposób (oczywiście trochę z przymrużeniem oka patrząc, w końcu to 30 minutowy odcinek). No nic nie kłuło w te nieszczęsne oczy. Jestem trochę w szoku jakim cudem coś takiego mnie dotknęło. Niby człowiek obejrzał wiele filmów, przeczytał sporo książek i swoje przeżył, ale nadal jest wystarczająco wrażliwy na to, żeby dostrzec coś w pierdółkowatym serialu :]

BlakJoint

Potwierdzam, emocje wylewały się strumieniami z ekranu w tym odcinku tak że na samym końcu aż serducho zakuło i oczy się zaszkliły! Zostaje czekać na Doctor Strange in the Multiverse of Madness gdzie ponownie zobaczymy ten "zły" wariant Strange'a.

ocenił(a) serial na 7
John__88

Dlaczego sądzisz, że w filmie pojawi się zły Strange?

ja0lek

Jest dużo doniesień na ten temat, choć oczywiście możliwe że to tylko plotki, ale teoria która jest przedstawiona na stronie poniżej ma jak najbardziej sens ;) Osobiście bardzo bym chciał zobaczyć tę wersje w filmie. Poza tym sam Daniel Richtman potwierdził udział Strange Supreme w filmie, więc myślę że to może być prawda. 

https://bgr.com/entertainment/doctor-strange-2-might-feature...

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Zgadzam się w 100%. Ogólnie świetny odcinek i ciężko będzie go pobić. Po zakończeniu przez chwilę nie wiedziałem co powiedzieć. Świetny i mocny.

BlakJoint

Do tej pory (na dwa odcinki przed końcem) najlepszy z wszystkich odcinków "What If...?" Jedyna rysa to stwierdzenie, że nie ma innego wyjścia (a przecież było w postaci "utraty" rąk przez Strange'a) Jednak pomimo tego i tak jest ten odcinek najlepszy.

ocenił(a) serial na 9
BlakJoint

Zdecydowanie najlepszy odcinek. Taki film to byłby komiksowy BR2049. Fajnie że "zły" Strange powróci w ostatnim odcinku

ocenił(a) serial na 9
dezertx

gdzie to można obejrzeć szukam tego wszędzie.

ocenił(a) serial na 9
filmmaniak_3

Np. filman . cc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones