A gdyby...
powrót do forum 2 sezonu

Od kiedy disney przejął Marvel, wiekszość filmów i seriali ogladą się z bólem, przynajmniej dla mnie, jest pare fenomenów jak loki, spider-man no way home czy spider-man across the spider verse i jeszcze parę innych produkcji i to są filmy gdzie nie wpychają widzą tej korpotęczy, silna niezależna kobieta, której teksty są niezośne, czy ubóstwianie czarnych. Każdy chce ogladąć dobre kino, ale kiedy Disney woli żerować na osobach LGBT itd, to nic się nie zmieni. To co mi się nie podobało w 2 sezonie to, że widzimy wielkich złoczyńców, którzy są eleminowani poprzez pstryknięcie palca, chodzi mi o to, że nie widzę w tym wszystkim sensu. Też dobrym przykładem jak się powinno produkować filmy jest Top Gun Maverick, arcydzieło film tak przyjemny do oglądania, zero korpotęczy czysty dobry film.

ocenił(a) serial na 6
Pavelo_Gamer

„Od kiedy Disney przejął Marvela” Przecież Disney od początku produkuje filmy z MCU a Across the spider verse nie stworzył Disney a Sony i co ma wspólnego Top Gun z Marvelem, mimo że Maverick to bardzo fajny film to jednak kompletnie inna kategoria no i polecam nie patrzeć na film ze względu na to czy znajduje się w nim kobieta czy osoba LGBT
Pozdrawiam ;)

Pavelo_Gamer

disney nie robił across the spider verse

ocenił(a) serial na 5
Pavelo_Gamer

Niestety girls power totalnie zniechęca do oglądania. Za dużo Captain Carter i do tego takie przepakowane żeńskie postacie. Eliminacja tych największych złoczyńców jak zwykłych pionków. No i pocahontas Kahhori, też jedzie wszystkich jak dzieci. Liczyłem że będą to różne historie a nie historia super Captain Carter. Serial poszedł w tym samym kierunku co reszta Marvel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones