SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Suddenly Susan

1996-2000 30 min.
6,1 155
ocen
6,1 10 1 155
42
chce zobaczyć
{"id":"35480","linkUrl":"/serial/A+teraz+Susan-1996-35480","alt":"A teraz Susan","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/54/80/35480/6997218.2.jpg"}
Susan Keane w dniu swojego ślubu ucieka sprzed ołtarza, a następnie zostaje przyjęta do pracy przez niedoszłego szwagra, redaktora magazynu.
{"seasons":[4,3,2,1]}
93
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/A+teraz+Susan-1996-35480/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/35480","link":"/serial/A+teraz+Susan-1996-35480/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/35480","link":"/serial/A+teraz+Susan-1996-35480/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Luźny sitcom o redakcji bulwarowego amerykańskiego pisma. Mamy tu różne osobowości: piękną, charyzmatyczną Susan; zawziętego szefa - sadystę; samolubną, rudowłosą Victorię. Przykłady można by wymieniać bez przerwy, ale po co skoro jest ich bardzo dużo? Mamy tu doczynienia z wyjątkowo zabawnym serialem (chyba najlepszym od czasu "Świata wgLuźny sitcom o redakcji bulwarowego amerykańskiego pisma. Mamy tu różne osobowości: piękną, charyzmatyczną Susan; zawziętego szefa - sadystę; samolubną, rudowłosą Victorię. Przykłady można by wymieniać bez przerwy, ale po co skoro jest ich bardzo dużo? Mamy tu doczynienia z wyjątkowo zabawnym serialem (chyba najlepszym od czasu "Świata wg Bundych"), polegającym na zestawieniu zupełnie różnych charakterów. W każdym prawie odcinku mamy starania Susan i jej chłopaka o ich "pierwszy raz". Szef zwykle jest uszczypliwy i trudny do zniesienia, lecz kiedy w pewien piątkowy wieczór urządza wieczorek popisuje się swoimi talentami muzycznymi. W odcinku o pomaganiu ubogim stwierdza: "Od jutra się zmieniam. Będę uczynny dla bliźniego", a po chwili dodaje: "Tylko załóżcie rękawiczki, bo będziemy dotykać biedaków". Trudno obsadzić w tej roli kogokolwiek innego niż fenomenalnego Erica Idle'a. Ten ostatni ma najwięcej błyskotliwych kwestii jak np. taka scena - Szef: Jak minął weekend?; Susan: Wspaniale! Przez cały czas nie ruszaliśmy się z łóżka; Szef: A ja widziałem w telewizji babę ważącą 300 kilo, też fajnie. Nie wiem kto wymyślał dialogi do serialu, ale kimkolwiek on jest chwała mu za to.

studio
Warner Bros. Television
inne tytuły
Craig Ferguson ubiegał się o rolę Luisa.
W nieemitowanym odcinku pilotażowym pojawiła się postać Marcy, w którą wcieliła się Maggie Wheeler. Ostatecznie zmieniono koncepcję serialu, rola Marcy została zamieniona na Vicki, a angaż trafił do Kathy Griffin.
Zdjęcia do serialu były realizowane w Burbank (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • śmieszny

  Patt

  Całkiem przyjemny i co najważniejsze śmieszny sitcom, jeden z nielicznych które mi się podobają !

 • Tak pamiętam ...

  PrzemoK ocenił(a) serial na 7

  ... lubiłem ten serial i swojego czasu zazdrościłem Andre Aggasiemu tej pani ..

 • Boki zrywać :))))

  Martin_Eden

  "A teraz Susan" to jeden z najzabawniejszych seriali świata.W przeciwieństwie do wielu sitcomów,ten jest naprawdę śmieszny.Każdy bohater posiada inną osobowość,co sprawia,że pełno jest nieporozumień,i zabawnych sytuacji.Obsada jest czadowa.Nie ukrywam jednak,ze moja faworytką jest śliczna Brooke ... więcej

  • tak sobie

   użytkownik usunięty

   żadna rewelacja, ale da się oberzeć. w moim mniemaniu znośne, ale nie dobre, no ale i nie złe....

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.