PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710728}

A to Z

6,1 768
ocen
6,1 10 1 768
A to Z
powrót do forum serialu A to Z

...anulowali już ;(


Źródło:
https://tv.yahoo.com/news/cancelled-tv-shows-fall-2014-season-shows-already-0015 00144-us-
weekly.html

ocenił(a) serial na 6
kiwi22pl

W sumie to się nie dziwię.. Pierwszy odcinek naprawdę mi się spodobał - interesujący pomysł na serial, taki uroczy, w stylu HIMYM i naprawdę liczyłam, że się rozkręci w coś fajnego. Główne postacie sympatyczne, nieco zakręcone, ciekawa postać szefowej portalu randkowego. Niestety... 4 odcinki później mam wrażenie, że poszli w jakimś dziwnym kierunku... W każdym odcinku powielamy schemat, że przyjaciele głównych bohaterów nie mogą się znieść i trzeba ich godzić, Zelda utraciła moją sympatię, przez to, że okazuje się dość oziębłą i jednak maniaczką kontroli... Problemy głównych bohaterów są jakoś mało wciągające... ech, naprawdę, nie dziwię się, że kasują ten serial.

ocenił(a) serial na 7
elis_webber

a ja mimo wszystko żałuję, bo samo założenie serialu było fajne i jednak fajnie by było dobrnąć do tego 'z' i zobaczyć jak to się kończy, czy np po tych 8 miesiącach biorą ślub czy jednak się rozchodzą :)

monkey_m

Zdecydowanie się zgadzam! Dopiero zaczęłam oglądać i na razie bardzo mi się podoba ten serial, a tu taki smutek, bo doszli tylko do M :(

ocenił(a) serial na 7
Nadienn

Dokładnie,13 odc.tylko to zdecydowanie za mało,zresztą sam tytuł wskazuje A-Z a zatrzymali się już na M ;/.Niby po ostatnim odc.było wiadomo że będą razem skoro Zelda nie przyjęła tej pracy za granicą i wróciła specjalnie bo tęskniła za Andrew a on za nią,ale mimo to mogli pokazać w 2 sez.dalsze ich losy.W końcu jest pełno gorszych seriali,które ciągną się tasiemce latami :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones