PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38376}

ALF

7,2 40 482
oceny
7,2 10 1 40482
8,1 9
ocen krytyków
ALF
powrót do forum serialu ALF

Proponuję quiz z pytaniami dotyczące serialu, ja zaczynam ten kto odpowie ten zadaje pytanie.

Dlaczego w jednym z odcinków Alf zamieszkał z Nealem, bratem Williego?

sebastian22221

Alf nie mógł znieść dalej rządów Williego , określił go jako Tyrana itd. postanowił być stanowczy i takie sprawy i dlatego mieszkał troche u brata Williego ale Neal długo z nim nie wytrzymał.

Z kim spotykała się Lyyn w jednym z odcinków (Willy i Kate tego 'nie aprobowali') ? ten odcinek w którym Alf później się wygadał ...

ocenił(a) serial na 10
madzik2655

Nie pamietam imienia ale z jakims duzo starszym od siebie facetem.

Jakie zwierzątko kupił Alfowi Willie i jak się to skonczyło?

jude119

Kupił mu mrówki, potem one sie spiekły w słońcu.

Z kim Alf najtrudniej się dogadywał w domu?

ocenił(a) serial na 10
sebastian22221

z Kate.

Od czego uzależnił się Alf w jednym z odcinków?

jude119

Od waty.

Kto oprócz rodziny u której mieszkał Alf poznał kosmitę?

ocenił(a) serial na 10
sebastian22221

Brata Willie'go,matke Kate i jej faceta Wizera czy jakos tak,miał tez niewidomą przyjaciółke i przyjaciela Jake'a.
Psychologa rodziny,kogoś pominełam?:)

Co odkrył Alf w jednym z odcinków?(Przestępstwo)

jude119

To chyba zbyt ogolne pytanie. Chodzic moze o 2 sprawy: Trevor zabija Rachel i zakopuje ja w ogrodzie - to okazuje sie nieprawda. A prawdziwe przestepstwo ALF odkryl, gdy szantazowal go agent CIA ds. emigrantow. Okazalo sie, ze, mimo, iz rzeczywiscie byl z CIA, to szantazowal przyjezdnych i dzieki ALFowi skonczyl w kryminale.


Co do poprzedniego pytania: ALFa poznal tez wuj Albert, ktory, po tym jak go zobaczyl, padl na zawal. Widziala go takze przyjaciolka Kate, ale zwalila to na karb swojego alkoholizmu. No i goscie Tannerow na hawajskiej imprezie. Ale wszyscy wyzej wymienieni nie wiedzieli, ze ALF jest kosmita. Wiedzial to za to syn emigranta, ktorym opiekowal sie Willy. Taki mlody Meksykanin, ktory pomogl ALFowi w uprawie ogrodka i obiecal, ze nikomu nie zdradzi prawdy o ALFie. Pomijam agentow FBI w ostatnim odcinkow. Ale oni, podobnie jak Meksykanin, na pewno wiedzieli, kim jest ALF:)

obreb_2

Aaaa, wlasnie: mam zadac pytanie: jaki samochod kupil dla Lynn ALF?

ocenił(a) serial na 10
obreb_2

Chodzilo mi o odcinek w ktorym Alf przyłapał matke Jake'a na kradziezy broszki :)

Kupił jej czerwonego cabrio chyba ale nie jestem pewna a co do marki to nie mam pojecia.

Co sie wydarzyło pewnego dnia,ze Alf zaczął byc przewrazliwiony na punkcie zycia.

jude119

Aa, fakt, byla taka sprawa. Ale to raczej nie bylo przestepstwo - matka Jake´a byla chora na kleptomanie. Co do auta - Zgadza sie, a to czerwone cabrio to ferrari;)

Co do Twego pytania - przerazilo go trzesienie ziemi, rzecz nieznana na Melmak.

I moje pytanie: W ktorym roku urodzil sie ALF? (Mozna to obliczyc po wieku, ktorym wciaz sie chwali)

ocenił(a) serial na 9
obreb_2

Alf urodził się w roku 1756- miał 229 lat i jak to mówił całe życie jeszcze przed nim;)
I teraz moje pytanie: Jakiego koloru były niebo i trawa na Melmac?

daros323

Brawo!!

A odpowiedz: oczywiscie zielone:)

I pytam: Jaki nowy sprzet domowy sprawili sobie Tannerowie na Swieto Dziekczynienia?

obreb_2

POPRAWKA!!

Trawa byla niebieska (na 90 proc:)))

ocenił(a) serial na 10
obreb_2

widze ze quiz nie robi postepow,dlatego napisze chociaz ni znam odp na to pytanie.
moze jakas podpowiedz?:)

moje pytanie: Co Willie kupił Kate na urodziny?(kiedy grał z Alfim na gieldzie przez kompa)

jude119

To byl najnowszy krzyk mody kuchennej: kuchenka mikrofalowa, w ktorej mial byc przygotowany swiateczny indyk. Dzis wydaje sie to nie do pomyslenia - kto przygotowuje indyka od A do Z w mikrofali??;)

A odpowiedzi na pytanie jude119 nie jestem pewnien: czy byl to album o historii sztuki?

ocenił(a) serial na 10
obreb_2

nie ;) ksiazke o historii sztuki kupil jej w jednym z odcinkow na przeprosiny.
Chodzilo o wazon krysztalowy.

co zrobi alf jak musial przeniesc sie do garazu(chodzi o odcinek w ktorym byl ich lokajem przez tydzien.

ocenił(a) serial na 10
jude119

Wziął ze sobą meble z salonu:).

Pyt: Do jakiej piosenki tańczy rodzina Tannerów w majakach Alfa w odcinku w którym Alf uzależnia się od waty?

darkmirror

"New York, New York" - "Ta, ta, tarara!! :)

Gdzie udał się zrozpaczony Alf, gdy odkrył, że jest "ślubnym dzieckiem"?

blinddamian

do klasztoru

jopek06

jopek06 odpowiedzial poprawnie, ale nie zadal nastepnego pytania. Wobec tego wyrecze go: jak brzmi nazwisko panienskie Kate? (podano je kilka razy zarowno w serialu, ksiazkach jak i komiksach).

użytkownik usunięty
obreb_2

Halligan

obreb_2

Jak i w obsadzie serialu na filmwebie:)

ocenił(a) serial na 10
slawek80_2

w jaki sposob alf poznal wizera?

jude119

Wizzer wszedł do kuchni mimo zakazu Williego i zobaczył Alfa, który dla niepoznaki zaszczekał:) Wizzer zemdlał a Alf powiedział "a wolał byś miaaał":) Moje pytanie brzmi:
Jak miała na drugie imię Kate? :) Pozdrawiam wszystkich Alfomaniaków:)

ocenił(a) serial na 10
pawel_cora

Katherine Daphne "Kate" Halligan Tanner ;) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Ziolek_21

Pytanie : jaki utwor spiewali Trevor i Raquel podczas Swieta Dziekczynienia ?

Ziolek_21

Śpiewali 2 utwory. "Róg obfitości" oraz "Głód żarłoka":) Dobre pytanie:)
A moje kolejne brzmi:
Jaki pseudonim nosił Willi gdy w młodości jeździł pociągami:) (takie w miarę proste:p ) I drugie pytanko z jakiej wysokości Willi miał skoczyć na spadochronie?:) Pozdrowionka:)

pawel_cora

Odpowiedź: 1 pytanie: "kryty wagon", 2 pytanie: 1600 metrów


Pytanie: Z jaką prędkością ALF spadał na ziemie ?


ps.: jak ktoś znajdzie to jest miszczem

endziu16

Z szybkością 16 MACHÓW:)

Moje pytanko brzmi: Jak brzmiał nagłówek na 2 stronie magazynu Nacionale Inctivision?

pawel_cora

Willie przeczytał "Kukurydziany sobowtór Liberace", ale Alfowi chodziło o "Małżeństwo z Barstow mieszka z kosmitą"

Co zastępowało mikrofon, kiedy Alf "śpiewał" Old Time Rock n Roll ?

jaroslaw_90

No ogórka:) A moje pytanko brzmi: Ile nagrobków dla mrówek zrobił Alf? :)
Pozdrowionka Alfomaniacy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones