Absolutni debiutanci (2023)
Absolutni debiutanci: Sezon 1 Absolutni debiutanci sezon 1, odcinek 1

odcinek 1

46m
7,1 202
oceny
7,1 10 1 202
Absolutni debiutanci
powrót do forum s1e1

Oczywiście

ocenił(a) serial na 1

Męcząca, bylejaka, nachalna, wtórna promocja rozwiązłości.

ocenił(a) serial na 7
Dramat

amen

ocenił(a) serial na 8
Dramat

Rozwiązłość to chyba nie wiesz co to słowo znaczy. Tutaj mamy tylko nastoletni seks i to bardzo mało.

ocenił(a) serial na 1
Dramat

W 1-szym odc. do 9 minuty mamy seks oralny, pocałunek lesbijek (promocja lgbt) i rozmowę o seksie.

Dramat

W niemal każdym filmie masz pocałunek chłopa i baby. Promocja hetero.

ocenił(a) serial na 1
Lukasz_Broda

XD Dobrze wiesz, że to co powszechne nie musi być promowane. Promocja ma sens w przypadku tego, co ma zostać upowszechnione.

Dramat

I jeszcze całujące się lesbijki zastąpią całujących się hetero na opakowaniach chleba.

Dramat

Pocałunek lesbijek poprzez seks oralny chłopa i baby. Czyli promocję LGBT poprzedza promocja hetero.

ocenił(a) serial na 1
Lukasz_Broda

zboczeń nie powinno się promować :]

shadow87

ale wtedy narodowcy nie mogliby robić marszy :]

ocenił(a) serial na 1
Lukasz_Broda

no domyślam się że ty wolisz marsze lpg facetów w samych gatkach gdzie jeden drugiego ciągnie na smyczy xD

shadow87

No pewnie tak by wyglądał marsz LGBT jakby opierać się na zdjęciach z prawicowych portali. A jak mamy opierać się na zdjęciach z internetu to marsz narodowców zbyt korzystnie nie wygląda :] Z drugiej strony chłop ciągnący na smyczy chłopa to raczej mniejsza szkoda społeczna niż podpalanie chałup czy demolowanie miasta racami (bitwa pod Empikiem, pamiętamy). Zresztą brzmi to jak lubiana przez narodowców fantazja seksualna. Kurcze, myślałem, że po to zrobili gacie wyklęte, by można w nich samych pójść na marsz narodowców, ale widać jednak nie.

ocenił(a) serial na 1
shadow87

Powiedz to tęczowej lewicy, która toczy walkę o zwiększenie liczebności lgbt. Stąd intensywne urabianie najmłodszych.

ocenił(a) serial na 10
Dramat

A w jakim celu lewica "ma zwiekszac liczebnosc lgbt" pieniadze? wladza? a moze do walki z biednymi istotami jak ty? obstawiam to 3

Dramat

Straszne!!!

ocenił(a) serial na 7
Dramat

Psychiatra był???

ocenił(a) serial na 1
Dramat

15-ta minuta: rysunki pozycji seksualnych

ocenił(a) serial na 1
Dramat

Jeszcze w tym odcinku nagie kobiece piersi (zbyteczne).

Dramat

Zawsze płaczę jak młodzi ludzie uprawiają seks w filmach czy serialach. Mam 25 lat i jeszcze nie uprawiałem seksu. To tak potwornie mnie boli. Chciałbym spontanicznie, ile wlezie i przygodnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones