PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824412}

After Life

7,9 47 698
ocen
7,9 10 1 47698
7,1 16
ocen krytyków
After Life
powrót do forum serialu After Life

Emocjonalny rollercoaster

ocenił(a) serial na 10

Arcydzieło. Nigdy w zyciu zaden film tak nie targał moimi emocjami, płacz, wycie, skowyt, za chwile hieni śmiech. Serial jest mądry, wzruszajacy, prawdziwy, nie pozwala przejść obojętnie. Chce robic dobre uczynki. Ide do schroniska, Elo.

ocenił(a) serial na 2
konew

Katawa Shoujo czy kanon to są emocjonalne rollercoastery. Tu nawet nie ma poruszającego soundtracku budującego klimat

MistrzSeller

I bardzo dobrze, i bardzo Ci zazdroszczę, że możesz tak napisać. Nie dopatruj się tu złośliwości. To po prostu nie dla Ciebie film.

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

troche masz racji, ale ja narazie jestem bardzo zadowolony z charakteru tego serialu (jestem w polowie sezonu 1). Moze dlatego ze wiekszosc plotu zbudowane jest na stand up comedy frazesach, i moze dlatego nie ma tak zwanego budowanego klimatu.
Tak poza tym nie porownuj anime do takich seriali. Anime rzadzi sie swoimi prawami.

ocenił(a) serial na 2
dabram17

To gra wideo, a poza tym co z tego? Film ma podobne środki przekazu, a nawet więcej bo ma głos postaci, którego w Katawa Shoujo nie ma. I tam porusza się poważne tematy, a nie jak tu uśmierca postać kobiety poza kadrem tylko po to by historia była smutna. Jakoś KS potrafi być poruszające bez seksistowskich tropów typu kobieta w lodówce.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Wspolczuje, aczkolwiek moze juz dorosles.

ocenił(a) serial na 10
konew

Dla mnie także świetny, polecam zatem The Kominsky method, Jestem ciekawy czy będzie się podobał, dla mnie nr 1, potem After life.

ocenił(a) serial na 9
Pa_No

Też mi przychodzi na myśl Kominsky, ale AfterLife lepszy

ocenił(a) serial na 7
konew

Tak, jest to emocjonalny rolercoaster przez półtora sezonu, potem już zaczyna nużyć i męczyć to wieczne stękanie i narzekanie.

ocenił(a) serial na 5
iluvatar11

Potwierdzam. Ja juz w pierwszym sezonie miałem dość tego stękania i dialogów opartych na żenujących monologach głównego bohatera

ocenił(a) serial na 9
konew

Tak, wachlarz emocji wzbudzanych w widzu szeroki, ale żebyś nie musiał(a) pisać, że nigdy w życiu żaden film tego nie fundował, to polecam Jeźdźców sprawiedliwości z Mikkelsenem. Tam to był dopiero rollercoaster emocjonalny! Tyle, że to pełnometrażowy film, nie serial. Zachęcam, jeśli nie widziałem(a)ś.

ocenił(a) serial na 3
konew

Dla mnie nudy. Serial o użalającym się nad sobą kolesiu, który cały swój Świat wpakował w jedną osobę. 3 sezony użalania się nad sobą...na początku wzruszające, potem niezręczne, aż w końcu męczące.

ocenił(a) serial na 9
rabarbar2

Mnie się serial bardzo podoba (jestem w połowie drugiego sezonu), ale to piękne co napisałeś "cały swój świat wpakował w jedną osobę". Bardzo trafne

konew

dopiero skonczylam.. i przyszlam na filmweba zameldowac, ze to 10/10. Ostatni odcinek mnie rozpuscił..doslownie.. tak piekny i tak ekstremalnie smutny. Jutro do pracy, a ja we łzach. No pięknie.. Żaluje, ze nie mam jeszcze chocby jednego odcinka, nie mowiac o widmie kolejnego sezonu ktory sie nie wydarzy :(

ocenił(a) serial na 7
qzka

Nadal pozostał samotny, ale za to uszczęśliwił innych.

ocenił(a) serial na 9
konew

Chyba jednak jest tak, że by zrozumieć i tak odbierać tej serial jak ty czy też ja to trzeba wiedzieć, przeżyć coś podobnego. Wydaje mi się, że tylko ten kto stracił (w taki czy inny sposób) kogoś kogo kochał nad wszystko może tak odbierać ten serial. Dla mnie genialny, pokazany idealnie jak zachowuje się i co czuje ktoś po takiej stracie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones