7,8 36 222
oceny
7,8 10 36222
11 637
chce zobaczyć
7,1 11
ocen krytyków
{"rate":7.090909,"count":11}
{"type":"film","id":824412,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/After+Life-2019-824412/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu After Life
  • konew ocenił(a) ten serial na: 10

Arcydzieło. Nigdy w zyciu zaden film tak nie targał moimi emocjami, płacz, wycie, skowyt, za chwile hieni śmiech. Serial jest mądry, wzruszajacy, prawdziwy, nie pozwala przejść obojętnie. Chce robic dobre uczynki. Ide do schroniska, Elo.

• MistrzSeller ocenił(a) ten serial na: 2

konew Katawa Shoujo czy kanon to są emocjonalne rollercoastery. Tu nawet nie ma poruszającego soundtracku budującego klimat

• MistrzSeller I bardzo dobrze, i bardzo Ci zazdroszczę, że możesz tak napisać. Nie dopatruj się tu złośliwości. To po prostu nie dla Ciebie film.

• dabram17 ocenił(a) ten serial na: 8

MistrzSeller troche masz racji, ale ja narazie jestem bardzo zadowolony z charakteru tego serialu (jestem w polowie sezonu 1). Moze dlatego ze wiekszosc plotu zbudowane jest na stand up comedy frazesach, i moze dlatego nie ma tak zwanego budowanego klimatu.
    Tak poza tym nie porownuj anime do takich seriali. Anime rzadzi sie swoimi prawami.

• MistrzSeller ocenił(a) ten serial na: 2

dabram17 To gra wideo, a poza tym co z tego? Film ma podobne środki przekazu, a nawet więcej bo ma głos postaci, którego w Katawa Shoujo nie ma. I tam porusza się poważne tematy, a nie jak tu uśmierca postać kobiety poza kadrem tylko po to by historia była smutna. Jakoś KS potrafi być poruszające bez seksistowskich tropów typu kobieta w lodówce.

• Help3r ocenił(a) ten serial na: 10

MistrzSeller Wspolczuje, aczkolwiek moze juz dorosles.

• konew Dla mnie także świetny, polecam zatem The Kominsky method, Jestem ciekawy czy będzie się podobał, dla mnie nr 1, potem After life.