7,8 36 224
oceny
7,8 10 36224
11 638
chce zobaczyć
7,1 11
ocen krytyków
{"rate":7.090909,"count":11}
{"type":"film","id":824412,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/After+Life-2019-824412/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu After Life
  • jacober ocenił(a) ten serial na: 9

    Trudno mi w kilku słowach opisać serial jak ten, bo brałem go na początku za produkcję, która ma bawić i będzie ona głównie tą czarną komedią, ale została ona ciekawie połączona z depresyjnym, smutnym nastrojem. Zaczyna się i rozkręca jak komedia, główny bohater jest narcyzem który próbując zabić w sobie cały smutek, bierze się za superbohatera z mocą mówienia prawdy, dogryzającej i denerwującej otoczenie, zabawnej dla widza. Z czasem jednak poznaje nowe osoby w swoim życiu, doświadcza czegoś nowego i uświadamia sobie że nie jest on jedyną smutną osobą na świecie, pokazując po sobie że nawet osoba która bierze się za takiego twardziela, udająca że pogodził się on z śmiercią żony jest tylko fikcją, która zatruwa jego umysł. W serialu panuję typowa huśtawka emocjonalna, która raz wywołuje u ciebie uśmiech, a chwilę później chęć płaczu, co daje połączenie które dosłownie wciąga cię w serial i żałujesz że po 6 odcinkach, to już koniec ale też cieszysz się z tego jak to się potoczyło.

  • niedzwiec ocenił(a) ten serial na: 10

    jacober Nie odebrałem go wcale jako narcyza. Gość stracił osobę, którą kochał najbardziej na świecie. Sam mam żonę i nietrudno mi sobie wyobrazić w jakiego depresyjnego potwora mógłbym się zmienić, gdyby jej nie było. Podobnie Tony - przez 25 lat sensem jego życia było jego małżeństwo, które nagle się urwało - spróbuj się pozbierać po czymś takim.