PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Coz. Pierwszy odcinek 3ciej seri za nami. Mocno pokrecony i wciaz pozostawiajacy kilka pytan.

>>Spoilery<<

- Czy Hetty naprawde byla rodzina z Comescu?
- Dlaczego Lauren podszywala sie pod ich kuzynke i czy wciaz bedzie szefem NCIS LA?
- Dlaczego Hetty nie mogla uratowac matki Callena i oczywiscie: jakie jest jego imie?
- Co jest w laptopie jaki wziela Hunter?

ocenił(a) serial na 10
Goltor

3 sezon ruszył a napisaów do odc 3x01 dalej niema :PPP

ocenił(a) serial na 7
londontown

Londontown - a w Londynie to po angielsku nie musisz rozmawiac czasem?

ocenił(a) serial na 10
Goltor

hahaha bardzo śmieszne :P to że umiem rozm. po ang nie znaczty że niemoge obejrzeć filmu z napisami! zwłaszcza że nie jest to mój "native" język! xD

ocenił(a) serial na 7
londontown

Ja cie bardzo dobrze rozumiem.
Te napisy tak ogolnie to polskie czy angielskie szukasz?

Pozdrowienia z Wembley. :)

ocenił(a) serial na 10
Goltor

angielskie mam :) i jak znajde czas to wieczorem obejrze.. oglądam wiele seriali niektóre z napisami polskimi niektóre z angielskimi ,czasem dobrze miec pod ręką napisy, jak nie zna się jakiegoś slowa czy zwrotu, a i pisownie moż sprawdzić :D

ocenił(a) serial na 10
Goltor

wracając do tematu, też jestem ciekawy odpowiedzi na te pytania :)

ocenił(a) serial na 7
Goltor

No! Hetty wróciła a Hunter sobie poszła!! I dobrze bo mi na nerwy działała ta baba! No to wiemy, że nic o G nie było w aktach na komputerze jeśli Hunter nie kłamała. No i ciekawe, co Hetty powiedziała G na końcu :) Wiemy jak mama ma na imię :)
Może kiedyś się dowiemy jak G ma na imię, bo skoro Hetty sie pytała w pierwszym odcinku, to najwyraźniej albo ona nie wie albo...

użytkownik usunięty
Chandni

Albo co? Jest jakaś inna opcja, że Hetty wie, ale...?
Oprócz tej, że G ma na imię G i to wszystko.

ocenił(a) serial na 7

Albo wie i tylko sprawdzała, czy ta babka z rodziny Comescu znała. Jest jeszcze wiele do wyjaśnienia ale na to trzeba poczekać ;)

użytkownik usunięty
Chandni

Pewnie trzeba będzie poczekać kilka sezonów ;) Ja chyba wolę nie wiedzieć. Teraz każde imię będzie zbyt zwyczajne he he.

ocenił(a) serial na 7

To fakt :) lepiej jak jest G po prostu, tak tajemniczo. Pożyjemy zobaczymy - niech tylko ekipy nie niszcza i postaci ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones