PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702925}

Agenci NCIS: Nowy Orlean

NCIS: New Orleans
6,8 1 451
ocen
6,8 10 1 1451
Agenci NCIS: Nowy Orlean
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Nowy Orlean

Jak na razie obejrzałam większość odcinków dostępnych z napisami no i wydaje mi się , że najlepiej zapowiada się ten wątek o Lasalle i jego bracie , coś tam było wspomniane o King i jego ojcu ale wydaje mi się to przewidywalne , Brody na razie nic ciekawego.Wkurza mnie córka Pride taka pinda troche a ten jej chłopak to wogule ciapa taka

A was co najbardziej zaciekawiło?

ocenił(a) serial na 7
NCISS

Dla mnie najciekawszy jest watek, burmistrza i jego ciężkich stosunków z Pridem, ciekawe jest użycie lokalnych rodzin z wyższych sfer , jako katapult do wątków o mafii , ogólnie zdrowe sięganie do historii Nowego Orleanu . wątek z siostrą przekombinowany , brat Lasalla, ok ale wiemy, że skończy się to nieciekawie, perypetie pani doktor i jej adoptowanych synów jeszcze zobaczymy , ku naszemu nieszczęściu. Nie mogę znieść dwóch rzeczy , głosu Lasalla, powiedzieć o tym akcencie,że jest ciężki, to tak jakby skłamać , cały czas mam wrażenie ,że gość ma magnetofon przyklejony na plecach i do tego owinięty kocem, druga sprawa to napisy początkowe, znów myślę ,że zaraz puszczą mi hybrydę Nasha Bridgesa i Gliniarza i prokuratora, kompletnie nie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones