PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702925}

Agenci NCIS: Nowy Orlean

NCIS: New Orleans
6,8 1 451
ocen
6,8 10 1 1451
Agenci NCIS: Nowy Orlean
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Nowy Orlean

nie sądzicie, że warto by dodać fabułę główną do uniwersum NCIS zamiast ciągle tłuc
procedural?

ocenił(a) serial na 6
The_Fallen

Każde NCIS ma fabułę główną , tzn. co sezon jest jakiś główny wątek, jeśli chodzi Ci o stały główny wątek to raczej niezbyt sobie wyobrażam jaki miałby być dla serialu o agentach rozwiązujących sprawy kryminalne, chyba że chodzi Ci o coś jak jest w Castle.... Co do samego serialu to pilot jak dla mnie średni, NCIS LA miało 100 razy lepszy.

Ozzy_Osbourne

No pilot też mnie nie zachwycił, choć klimat miał interesujący.

The_Fallen

Mnie też się podoba klimat Nowego Orleanu. Ale będę serial oglądał z powodu na Bakule i Blacka, oraz ich południowy akcent, szczególnie u Black'a to słychać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

ocenił(a) serial na 7
Maroslav

Ja tam jeszcze nie oglądałem Pilota ale pewnie obejrzę tak jak sam serial bo każde NCIS jest robione na inny klimat i każde ma przez to coś w sobie ciekawego. Mimo tego wszystkiego i tak zwykłe NCIS jest i pozostanie najlepszą odsłona serii o agentach NCIS ;)

Maroslav

Klimat był super i pilot bardzo mi się podobał, uwielbiam Bakule i cieszę się, że mogę z nim znowu zobaczyć jakiś serial ^^

Syllas

Mógł by m,nie tylko ktoś uświadomić który odcinek NCIS jest pilotażowym Nowego Orleanu?

ocenił(a) serial na 6
dominikakirchner

18 i 19 odcinek 11 sezonu NCIS ;-)

Ozzy_Osbourne

Od listopada serial na AXN

ocenił(a) serial na 6
kinoman1985

Mógłbyś podać jakieś źródło ? Nie musi być link ale chociaż napisz czy pisze na oficjalnej czy gdzie bo nie widzę nigdzie a niezmiernie liczę od dawna na "potrójną dawkę NCIS" na AXN ;)

edit : ok, mam "media2" piszą :D Super ogólnie, nawet wcześnie mocno to dali :-)

Ozzy_Osbourne

No szybko ja zawsze zaczynam przygodę z netem od Media2. A dzisiaj tak z ciekawości zaczyna się serial Wirus na Fox

The_Fallen

Spin-off to powinien być przede wszystkim z Tonym jako "szefem" własnego zespołu. Przez chwilę dowodził, Vance z Gibbsem rozmawiali o tym czy jest gotowy... Powinien dostać własny serial. Stary skład w głównym NCIS jest już wymęczony moim zdaniem. Co do New Orlean to mam nadzieję, że przynajmniej będą się trzymali tematyki marynarskiej, bo w LA zajmują się wszystkim tylko nie przestępstwami dokonanymi przez albo na członkach US Navy.

The_Fallen

Przecież w każdej serii jest fabuła główna, która obejmuje zazwyczaj 1/3 odcinków sezonu.

The_Fallen

nie wazne - KONIEC TEMATU!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones