Agenci NCIS

2003
Agenci NCIS
7,4 31 569
ocen
7,4 10 31569
5 069
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Agenci NCIS
  • NCISS ocenił(a) ten serial na: 10

    Nie wiem czy ktoś to jeszcze ogląda ale i śmierć Claytona była po prostu niepotrzebna. To był jedyny aktor który naprawdę wnosił trochę świeżości do serialu. I jeszcze odejście Abby...tego się po prostu nie da skomentować. Kochałam ten serial ale naprawdę...to już trzeba zakonczyć.

  • romek_krakow ocenił(a) ten serial na: 9

    NCISS najgorsze ,że jak nawet innych aktorów udało się w miarę sensownie zastąpić choć jak np do Bishop trzeba było kilkanaście odcinków by się przyzwyczaić, to teraz się wpisała w zespół.Niestety zastępstwo Abby jak jeszcze w pierwszych odcinkach dawało się ją znieść tak teraz jest nie do przyjęcia.Jej teksty jak przychodzą po wyniki badań do niej itp nie są ani śmieszne ani co najgorzej sensowne.Prawie wszystko co mówi z braku lepszego określenia (nie obraźcie się) "gada jak potłuczona" :(
    Mam wrażenie ,że zamiast być sobą to na silę próbuje być Abby i jej to wychodzi gorzej niż 5latce na występie.
    Serial oglądam nadal i go lubię ale ją mogliby niestety wymienić bo jest najsłabszym ogniwem według mnie.
    Lubię też NCIS LA oraz NO, choć w tym drugim mam spore zaległości bo on ma taki całkiem odmienny klimat. NCIS LA lubię za szybką akcję i śmieszne teksty.Takie dobre kino pełne adrenaliny przywodzące mi trochę na myśli fantastyczny serial "Strike Back" ")