PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 104
oceny
7,4 10 1 32104
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

Ziva zamieszka z Tonym, w jego mieszkaniu, na stałe... Jako złota rybka... To jest tak żałosny pomysł GG że nie wiem czy sie śmiać czy płakać

Kismet_

No cóż... spuśćmy najlepiej zasłonę milczenia na to..... :P

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

Żałosne to są Twoje komentarze i narzekanie na wszystko (i reszty "ekipy" co chwilę narzekającej na brak Zivy)

P.S. Coś mi mówi że jakby rybki nie było to byłoby narzekanie że Kate ma swoją rybkę a Ziva nie ma, a przecież była ważniejsza dla Tony'ego :-)

Ozzy_Osbourne

Nie podoba mi sie to sobie narzekam, Tobie to pewnie wszystko sie podoba...

Kismet_

Nie przejmuj się :) Niektórzy nie rozumieją, że forum służy nie tylko do wyrażania ochów i achów, ale też niezadowolenia nawet w blachej i mało ważnej kwestii jak imię rybki czy koloru skarpetek bohatera ;p Najlepiej by było jakby wszyscy byli zadowoleni lub przytakiwali zadowolonym albo siedzieli cicho i nie marudzili :) Wciśnij przycisk "ignoruj" i nie przejmuj się złośliwymi wpisami :) Peace & Love xD

sosaito

Dzięki za radę, na bank skorzystam :D

Kismet_

w którym odcinku ?

romann1001

skąd mam wiedzieć? GG powiedział coś takiego, w którymś wywiadzie po prostu, ale nie wiem czy mu się nie odmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones