PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 118
ocen
7,4 10 1 32118
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

odc. 15 sezon 11

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie ten odcinek był lepszy od poprzedników. Nie wiem czy ja mam takie wrażenie ale na ekranie było mniej widać Bishop, która jak wiem was wkurza ;) .

natow

Tak, odcinek dobry. Jeden z najlepszych ostatnimi czasy. I była Delilah, którą bardzo lubię. Racja, mniej Bishop, a scena, kiedy podczas ostatniej akcji dostała i potem się zwijała z bólu, po prostu najlepiej zakończyła odcinek. Zastanawia mnie tylko jedno. W końcu wrócił Palmer i powiedział, że dokumenty są podpisane i teraz tylko matka biologiczna musi zajść w ciążę i się nie rozmyślić. ta informacja trochę zbiła mnie z tropu. Myślałam, że adopcja polega raczej na adoptowaniu niemowlaka, który już się urodził i został porzucony, żeby go uratowac i zapewnić kochającą rodzinę, a nie szukac kogoś kto specjalnie urodzi dziecko. W takim wypadku równie dobrze Brenna mogłaby zajść w ciążę. Nie rozumiem tego.

ocenił(a) serial na 10
natow

haha scenarzyści chyba czytali opinie fanów i jako przeprosiny za ostatnie odcinki dali scenę z postrzeleniem Bishop :-P A co do odcinka to fajny, plus za Delilah, no i scena na początku przypominała mi jeden odcinek za Kate jeszcze gdzie też byli na siłowni. Ogółem jak oglądałem odcinek to czułem się jakbym 2 sezon oglądał, tyle że była Bishop a nie Kate, ale był w nim taki specyficzny klimacik. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones