PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 104
oceny
7,5 10 1 13104
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Co sądzicie o tym odcinku?
Muszę przyznać, że ciekawi mnie to, w którym odcinku Sousa (swoją drogą, z każdym epizodem coraz większą sympatią go darzę!) dostrzeże, że tajemnicza blondynka jest tą szatynką, która zajmuje biurko za nim.

Sam odcinek mi się podobał. Co prawda Wink wyglądał jak podstawiony aktor z charakteryzacją sztuczną/ na tyle odpychającą.
Obecność Howarda jak zwykle mnie pociesza, choć boli to, o czym dowiedziała się Peggy.
Thompson i Dooley drażniący, ale zawsze musi być ktoś, kto będzie się "uchylał". Tak czy siak, jestem zadowolona i czekam całkiem niecierpliwie! ;)

ocenił(a) serial na 8
Seevis

Też mnie się podobał odcinek, chociaż ja oddał bym krew Starkowi. oraz informacja, że krew dostał rząd i ją zużył mnie zaciekawiła, gdyż w komiksowym uniwersum istnieje także czarny "kapitan Ameryka" na którym też przeprowadzano eksperymenty podczas IIWŚ i dożył naszych czasów oraz miał wnuka który był członkiem Young Avengers, a moce kapitana można zdobyć poprzez transfuzje kwi. :)
bardziej mnie jednak zaciekawiło promo następnego odcinka, możliwe, że pojawi się młoda czarna wdowa albo jej matka :) (w jednym komiksie było pokazane, że Romanoff podano serum super żołnierza dzięki czemu proces starzenia był spowolniony). :)

ocenił(a) serial na 8
Seevis

mi (jak zwykle) spodobał się akcent z lee <3

ocenił(a) serial na 7
Seevis

Mam pytanie, kim jest ten/ta Wink? I w którym momencie pojawia się w filmie? Superbohater, superzłoczyńca?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones