PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 102
oceny
7,5 10 1 13102
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Anulowny

ocenił(a) serial na 8

Proces anulowań seriali rozpoczęła ostatniej nocy telewizja ABC. Poinformowano, że z nowymi sezonami do ramówki nie powrócą: Agentka Carter, Castle, Nashville, Rodzina Warrenów, Galavant i Muppety.

Zaskakuje szczególnie decyzja o anulowaniu serialu Castle, który mimo odejścia Stany Katic był bliski otrzymania 9. sezonu. Jak się okazało – Nathan Fillion, a także pozostali aktorzy nie podpisali z ABC Studios nowych kontraktów (mimo, że amerykańskie media informowały inaczej). Oczekiwali podwyżek, na co studio produkcyjne nie chciało się zgodzić i ostatecznie anulowało serial. Poinformowano też, że ABC ostatecznie porzuciła projekt serialu Marvel’s Most Wanted, który miał być spin-offem Agenci T.A.R.C.Z.Y..

W przypadku serialu Nashville studio Lionsgate TV zapowiedziało, że będzie próbować sprzedać serial do innej stacji telewizyjnej lub platformy internetowej. Do 5. sezonu zatrudniono bowiem topowych producentów: Marshalla Herskovitza i Eda Zwicka, którzy razem ze scenarzystami pracują nad nowymi odcinkami.

W CBS doszło do jednej ważnej decyzji: anulowano serial CSI: Cyber, co jednocześnie oznacza koniec istniejącej od kilkunastu lat marki CSI w telewizji.

Kanał FOX nie miał litości dla swoich seriali komediowych. Anulowane zostają: Bordertown, Dziadek z przypadku i Prawomocny.

Z kolei telewizja CW podjęła decyzję, że serial Containment nie powróci do ramówki z 2. sezonem.

ocenił(a) serial na 8
Lucek__90

zapomniales dodac, ze supergirl przechodzi z cbs do cw. moze wreszcie bedzie to ktos ogladac ;)

ocenił(a) serial na 8
keteek

no fakt dla mnie ten serial jest słaby wiec nie wypowiadałem sie na jego temat :)

ocenił(a) serial na 8
Lucek__90

dla mnie tez. z komiksowych seriali to tylko agents of shield, daredevil i gothan sa udane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones